Hip Hop Magazín

Párty

Gavlyn a Dillon Cooper se společně chystají navštívit Prahu. Vidíme se?

15.3.2023

Gavlyn a Dillon Cooper se společně chystají navštívit Prahu. Vidíme se?

 

Jedná se o první společné turné mezinárodně uznávaných umělců, které následuje po vydání singlu Gavlyn „Activities“ a singlu Dillona Coopera „Mickey Farnum“. Hned po vydání nejnovějších singlů obou umělců se Gavlyn a Dillon Cooper vydají na jedno z nejočekávanějších společných evropských turné.

 

 

Gavlyn je úspěšnou a ceněnou rapperkou, která je na scéně již více než deset let. Objevila se na Snoop Dogg’s GGN News a vysoce ceněném ‚COLORS‘ channel, zatímco brooklynský Dillon Cooper podporoval legendy na turné jako jsou Wu-Tang Clan, Nas, De la Soul a Pharcyde. Oba umělci nejsou v Evropě žádnými nováčky, každý z nich má velkou fanouškovskou základnu, ale bude to poprvé, co se představí společně. V březnu vydají společný projekt. Jedná se o mimořádné vystoupení, které byste si neměli nechat ujít.

Kdy, kde? 22.04.2023 se vidíme v pražském klubu Radost FX. Party začíná od 20:00, před vstupem bych však stál už o den dříve, ať chytíš dobrý flek a to samozřejmě už i s lístkem, který koupíš za zlevněný peníz v předprodeji na smsticket.cz.

 

 

Gavlyn je latinskoamerická rapperka, která se narodila a vyrostla v San Fernando Valley. Vychována losangeleskou rapovou scénou, kde se učila od velikánů, jako jsou Low End Theory, Project Blowed a Organized Threat. Její průlomový singl „What I Do“ vyvolal na rapové scéně šok, když se stal virálním a nasbírala více než 10 milionů zhlédnutí, po vydání svého debutového alba „From the Art“ se vydala na neúnavné celosvětové (a vyprodané) turné.Její tvrdá práce a přístup vedla k vystoupení v pořadu Snoop Dogg’s GGN News, na vlivném kanálu „Colours – Berlin“, stejně jako k vystoupení s legendami Wu-Tang Clan, Mac Miller a Schoolboy Q. Na svém kontě má 6 studiových alb a skladby s umělci jako Anderson.Paak, Dizzy Wright a Reverie, její věrná a oddaná fanouškovská základna se stále rozrůstá.

 

 

Dillon Cooper se narodil v Brooklynu a vyrostl v srdci New Yorku.Získal stipendium za své hudební umění ve hře na kytaru na Berklee College of Music. Zde také objevil lásku k hiphopové hudbě a posunul se v hudební kariéře na vyšší úroveň, psaní a produkci, což ho nasměrovalo k celosvětovému úspěchu. Jeho průlomový singl „State of Elevation“ nasbíral miliony zhlédnutí a přehrání, zatímco jeho mixtapes „Cozmik“ a navazující „X:XX“ si získaly uznání kritiků a také úspěch na trhu.Zlatou desku za spolupráci s německou hiphopovou superstar / „The Voice“ judge Sido. Na turné předskakoval legendám, jako jsou Wu-Tang Clan, Nas, De la Soul, Pharcyde a další.Od té doby Dillon vydal své projekty „Supernova“ a Verified EP, které získaly více než 3 miliony přehrání jen díky ústnímu podání. Spolu s četnými evropskými turné a vystoupení na světových festivalech navázal partnerství se značkou Fender,Adidas, Armada Skis, SkatePro a Converse.

 

GAVLYN & DILLON COOPER / PRAHA – RADOST FX / 22.04.2023

https://www.facebook.com/events/1377625729718747


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.