Hip Hop Magazín

Hudba Novinky

Gorilla Patrik vydává nový singl „Zabiju démony“ – feat. Heron

19.2.2024

Gorilla Patrik vydává nový singl „Zabiju démony“ – feat. Heron

V hledáčku naší redakce rapper Gorilla Patrik není úplnou neznámou, jeho tvorbu už chvíli registrujeme a jedno mu nemůžeme upřít. Ten kluk maká a posouvá se, ale kde se vlastně vzal?

Tenhle rodák z Poličky s kamarády založil crew Kalo Stylos, která stála u jeho hudebních začátků. Píše se rok 2013 a začínají vznikat první studiové nahrávky společně s Valentinem. Vzniká EP SURAP a sním se daří tehdy ještě Patrik Chawo a Valentinovi dostat na pódia a odjet pár shows.

A jak se říká, všechno má svůj začátek a konec. Předtím než se Gorilla Patrik odstěhuje do Ostravy vzniká společně s Valentinem několik tracků a jeden dokonce s produkci od P.A.T. (Pouličný autor tónov) a ty jsou předzvěstí vzniku jeho sólo projektu Gorilla Patrik. První kroky v „ocelovém městě“ vedou do studia k Dj Bussy, kde vznikají dva tracky „Trénink praxe“ a „Dvě strany mince“. Po té na doporučení však začíná působit ve studiu Busty Dust, dnes již nesoucí název Pornosound records, kde s přátelským přístupem zvukového inženýra s uměleckým pseudonymem Raklo Rukono tvoří společně další tracky. Jinak tomu není ani dnes, 19.2. světlo světa spatří nový singl Gorilla Patrik – „Zabiju démony“ feat. Jaroslav „Heron“ Volavka, který se svým talentem podílel na beatu i na tvorbě klipu.

Gorilla P opravdu nečeká na zázrak, nápadů má jistě hodně a my z redakce hiphopstage.cz čekáme s čím nás překvapí příště. Přesvědčte se sami. 

https://www.instagram.com/gorillapatrik_rap/

https://www.instagram.com/heron_original/

https://www.instagram.com/psrecords/


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.