Hip Hop Magazín

Párty

Graffiti, Rap, Djing, Breakin a spoustu bohatého programu? Už za měsíc na akci Charity Day!

18.8.2021

Graffiti, Rap, Djing, Breakin a spoustu bohatého programu? Už za měsíc na akci Charity Day!

Rok 2020 rozdal na náš vkus až spoustu nucené dovolené! Do starých kolejí se však už snad nevrátíme a proto jsme rádi, že vám můžeme uvést další ročník akce CHARITY DAY. „Říká se, že změna je život… A my se tak na vás všechny budeme těšit tentokrát v Hruškách u Křenovic.“ komentují pořadatelé akce a dodávají: „Zažijete další úžasnou akci , kdy se baví a raduje celá rodina, handicapovaní poznají nové zdravé kamarády a obráceně.“

Během odpoledne se můžete těšit na spoustu vystoupení, zážitků, soutěží či workshopů. Chybět nebude ani tombola a skvělé občerstvení. Akce se bude konat 18.9.2021 v Hruškách (okr. Vyškov). Veškerý výtěžek bude věnován rodinám s handicapovaným členem a rodinám sociálně znevýhodněným. Organizátoři i vystupující se vzdávají svého honoráře ve prospěch těchto rodin.

Jak už nadpis napovídá, zastoupeny budou i všechny elementy hip hopu a to jak formou workshopu tak vystoupení. Svou účast přislíbila například ostravská taneční banda The Floor Kids Crew, za pulte bude točit deskami DJ Opia a DJ Rubenz a v poslední řadě se vám před očima na akci může mihnout i Prorok, Kuboback či kluci z Malujeme jinak, kteří pro vás na místě chystají plátna k dražbě. 

Tímto výčtem stále nejsme u konce! Pokud tě popis akce v kostce zaujal, určitě sleduj facebookovou událost, kde máš všechny informace z první ruky. My na místě budeme samozřejmě taky a vše pro tebe objektivem zaznamenáme. 

► Charity Day 2021 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.