Hip Hop Magazín

Hudba

GTA s blondýnou aneb Nadja řeže zatáčky

17.8.2021

GTA s blondýnou aneb Nadja řeže zatáčky

Pro někoho mohou být prázdniny okurkovou sezónou, válením šunek u moře nebo jedním velkým festivalovým mejdlem. Rapperka, stand-up komička a také pohřební fotografka DJ Nadja si však rozhodně na tradiční scénáře nehraje a místo zavařenin jsme od ní dostali další nášup muziky!

Na konci července vydala neotřelej song s názvem GTA, kde si s humorem sobě vlastním bere na paškál prolínání fikce a reality optikou počítačové hry. Pokud zrovna nejste fanda PC her, tak ve zkratce prozradíme, že v této hře, která vznikla jako ohlas na kultovní gangsterský film Pulp Fiction, se v páté řadě objevila postava sexy blondýny, která jako by DJ Nadje z oka vypadla. Sice se říká, že předlohou byla modelka Shelby Welinder, ale zeptejte se Nadji, na kterém gangsterském pohřbu před vydáním GTA 5 fotila 😉

Ve videoklipu GTA si to tedy jak ve správné gangsta hře maže DJ Nadja v Bentley kabrioletu (ten musíte vidět!), přelétá vzdušný prostor americkým vrtulníkem Robinson R44 a prostřílí si cestu puškou SCAR (sluší jí víc než kabelka). Vidíme sochu Svobody, růžový tank a spoustu udivených kolemjdoucích, protože DJ Nadja je autentická a má ráda balancování na hraně. To je ostatně princip stand-up komedie. Raperka byla opět i scénáristkou, producentkou a režisérkou klipu a v produkci opět vydařeně sáhla po osvědčené dvojce Kweek.cz a Soundlab Studio.

„Rapovat v helikoptéře na lipsing je pecka, vůbec jsem nic neslyšela, jen řev motoru, takže jsem rapovala do prázdna“, dodává s úsměvem zpěvačka a přidává další historku: „Bentley…tu káru jsem koupila jen na víkend. Sjížděla jsem inzeráty a pak ho objevila. Tohle dětský auto má nosnost jen 25kg, tak jsem kvůli tomu volala i do autosalonu Rolls Royce & Bentley Club ČR, jestli mě to uveze. Mysleli si, že si z nich dělám srandu a chtěli mi místo toho prodat pravý Bentley. Tak jsem to riskla a autíčko mě uvezlo! Teď už v něm jezdí zas nějaký malý capart.“

Tuhle jízdu s DJ Nadjou si rozhodně taky dejte, a to nejen proto, že chill nálada GTA se perfektně hodí k letní margaritě. Taky u pěvecké polohy jde poznat, že když to Nadja rozjede, máme se ještě na co těšit! 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.