Hip Hop Magazín

Hudba

Haades Pes má další zářez a představuje rozpracované album!

29.8.2022

Haades Pes má další zářez a představuje rozpracované album!

Litoměřický rodák a žižkovská legenda Haades oznamuje fanoušky dlouho očekávané album, a to jak jinak, než prvním klipem, který si, jak už je u něj zvykem, natočil a sestřihal sám.

Že je album v procesu už od Haadese slýcháme delší dobu. Nyní však celá věc začíná konečně nabírat trochu realismu s právě výchozím klipem na skladbu Julius Meinl. Ta by totiž měla být jednou z mnoha perel na chystané desce. 

„Kamkoliv přicházím, přicházím s pompou…“ otevírá Haades první singl z plánovaného alba, a s pompou se nese ulicemi Prahy. Celá skladba je velmi přímočará a chvástavá po vzoru běžného braggadocio rapu. Haadesova silná stránka tak, spíš než v obsahové části, tkví v pestrobarevné hře se slovy, chytlavé flow a image žižkovského yettiho.

Tepující beat, na kterém se skladba Julius Meinl nese, má na svědomí španělský producent 27Corazones. Celé album pak Haades nahrává v pražském A2Z Studio, jehož tým za sebou má, mimo jiné, práci i s věhlasnými Onyx (US), a bude se Haadovi starat také o kompletní mixing a mastering.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.