Hip Hop Magazín

Hudba Novinky Párty

Hip Hop Kemp rozšiřuje letošní line up o děvět zajímavých jmen

25.4.2018

Hip Hop Kemp rozšiřuje letošní line up o děvět zajímavých jmen

Hip Hop Kemp je jako každý rok na konci letních prázdnin, tudíž na kompletně zveřejněný line up, abychom věděli na koho se těšit, si ještě chvíli počkáme. Vždycky je to pecka, letos tomu nebude jinak, kemp rozšiřuje line up o dalších devět jmen, můžete se těšit na fresh jména, ale taky na poctivou klasiku.Jestli se o něco snažíme vážně od začátku, tak je to pestrost a vyváženost. S holkama je to o něco těžší, ale najdou se. Genderovou vyváženost se nám právě povedlo dostat do zvláštního paradoxního bodu, kdy se může stát, že “největší koule” na fesťáku bude mít holka. Young M.A je přísnější než penalta v nastavení. Grillz jako by prokusovala tepny na počkání. Kérky divoký, rapy tvrdý jak ulice Brooklynu, views mocný. OOOUUU! Alfasamice.

 

Jestli vás Young M.A nakopne, Bahamadia naopak pohladí. Medovej hlas z Philly dělá rap příjemnějším už dvaadvacet let a nemyslím, že hodlá přestat. Když se narodíte v Comptonu, zdá se, že začátek rapové kariéry se nabízí sám. Jako by stačilo vzít kšiltovku s nápisem ve švabachu a bylo.

 

Už jednou jsme se těšili na partu Ratking, těšíme se i podruhý, kdy se chystá jejich lídr s hokejovým úsměvem Wiki. S potenciálem, zajímavým projevem, smlouvou u XL Recordings, zkušeností s pražským publikem, kde předskočil Rejjie Snowovi, by mohl být jedním z těch nenápadných jmen, co překvapí. Příjemně.

 

Pokud máte rádi trochu tajemna, pravděpodobně vás zaujme projekt The Black Opera. Jistoty? Nejsou. Teda jedna jo: jsou dva. Kdo, co, odkud nebo kam už tak jistý není. Týpci jedou v anonymitě a nejen, že mají masky, ty masky si na každou skladbu na koncertě mění… Bu bu bu.

 

Co když jste holka? A nechcete jít cestou nejmenšího odporu přes “ženské zbraně”? Ill Camille to zkouší jen přes muziku a dokazuje, že i tak to jde.

 

Další kousek v našem “světovém okénku” tak trochu kombinuje světoběžnictví s dotykem duše. Noah Slee – pochází z Nového Zélandu, bydlí v Berlíně. Producent, multiinstrumentalista a zpěvák, jehož hlas se dotkne vaší duše. Zdrtí vás jak haka all blacks, pohladí jak sametové rty.

 

Pokud je underground rap vaším denním chlebem, těžko vás mohlo minout jméno M-Dot z Bostonu. Týpek z party EMS to hrotí od roku 2003, loni se jeho deska egO anD The eneMy stala nejprodávanějším artiklem UGHH.com – bubny alá Hi-Tek, Marley Marl, Large Professor, Buckwild, Khrysis neuškodí. K tomu má skladbu na soundtracku k jednomu z nejpopulárnějších TV seriálů na NBC, které hltá současná Amerika – The Blacklist. To asi nebude náhoda, co?

 

Eric Biddines z Floridy zas dělá muziku příjemnou jak název jeho labelu – planetcoffeebean. Představte si čistý hip hop s tóny funku a R&B, plná, zemitá chuť a jiskrné aroma Dungeon Family.

 

Když multi kulti – co třeba tohle? Rapper, co je doma v Kanadě, v žilách mu koluje čilská krev. Jako dítě s rodiči procestoval a žil v sedmadvaceti zemích, k tomu šest let na palubě lodi… Jo, Def3 toho viděl opravdu dost, aby měl inspiraci na tři životy. Žádný div, že se vedle rapu realizuje i v EDM jako vizuální umělec, nebo hoblujíc ulici na skejtu.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.