Hip Hop Magazín

Hudba Mladá krev

Hiphopové duo Mist vydává track Mezi světy společně s videoklipem

29.10.2019

Hiphopové duo Mist vydává track Mezi světy společně s videoklipem

Pražské hiphopové duo vystupující pod jménem Mist Label, po releasu své osmitrackové prvotiny „Myšlenky“ avizovalo nový projekt. Ten ponese název Mezi světy a bude, stroze řečeno, pestrobarevnou přehlídkou rapu.

Nyní vychází stejnojmenný a zároveň titulní track chystaného projektu. Singl Mezi světy se nese v duchu pestrosti a může vyvolávat různé pocity. Kombinuje totiž hned tři zcela odlišné beaty, které však dohromady tvoří jedinečnou atmosféru celého tracku. O jednu z produkcí se postaral Marys z 1312 records, zbytek pak pochází přímo z dílny samotného Mist Labelu.

Jako posilu si pak kluci na feat přizvali Azeeho, člena pražské Chapter crew. O videoklip se postaral jejich dvorní kameraman Petr Tesařík společně se svým týmem. Stejně jako jejich předchozí tvorbu i nový track zvukově zaštítil Kenny Rough, který se postaral o mix a master.

Videoklip je k vidění na YouTube kanále „MIST LABEL“, kde si můžeš poslechnout i jejich předchozí projekt jménem Myšlenky. Track bude samozřejmě co nevidět dostupný i na streamovacích platformách.    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.