Hip Hop Magazín

Hudba

Věděl jsi že má Eminem ve skutečnosti 3 dcery? Hailie (26), Alaina (29) a Whitney (20)

18.6.2022

Věděl jsi že má Eminem ve skutečnosti 3 dcery? Hailie (26), Alaina (29) a Whitney (20)

Každý ví, že Eminem má dceru, aby ne, v jeho textech ji často zmiňuje, dokonce ji několikrát do nahrávky i zapojil. Ovšem už ne každý ví, že má Eminem dokonce 3 dcery, v průběhu let totiž adoptoval ještě Whitney Scott Mathers a Alaina Scott Mathers.

Hailie Jade Scott

Eminemova jediná a pokrevní dcera, kterou má se svou bývalou manželkou Kimberly Ann Scott. Hailie se narodila 25.12.1995 (26 let) v Detroitu a aktuálně se věnuje modelingu.

Alaina Scott Mathers

Alaina se narodila 3.5.1993 (29 let). Alainu Eminem adoptoval již v roce 2000, ve skutečnosti se totiž jedná o dceru Dawn Scottové – dvojčete Eminemovi bývalé manželky Kimberley, která tragicky zesnula v loňském roce. Dawn měla většinu života velké problémy s drogovou závislostí a hrozilo ji, že ji dceru Alainu odebere sociálka. Eminem Alainu adopcí zachránil před dětským domovem.

Whitney Scott Mathers

Whitney se narodila 16.4.2002 (20 let) a ani v jejím případě není Eminem jejím skutečným otcem. Tím je muž jménem Eric Hatter. Ten měl krátký románek s Eminemovou bývalou manželkou Kimberley a výsledkem byla právě Whitney. Bohužel i Eric měl velké problémy se zákonem a drogami a proto opět zakročil Eminem a Whitney adoptoval.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.