Hip Hop Magazín

Hudba

Hiphopstage fakta vol. 8: Deset rapperů, kteří byli zatčeni za tvrdší drogy než marihuanu

2.1.2018

Hiphopstage fakta vol. 8: Deset rapperů, kteří byli zatčeni za tvrdší drogy než marihuanu

S novým rokem 2018 tu máme také osmé pokračování našeho seriálu Hiphopstage fakta. V dnešním díle se podíváme na Deset rapperů, kteří byli zatčeni za tvrdší drogy než marihuanu.

 

Snoop Dogg
Ač je Snoop velkým milovníkem sticky-icky bluntů, v roce 2006 byl zatčen po té, co v jeho vozidle našla policie malé množství kokainu. To by asi na samotné zatčení nestačilo, pokud by se k tomu nepřičetlo nelegální držení zbraní a další přestupky.

 

Kid Cudi
V roce 2010 byl Kid Cudi zatčen za držení několika gramů kokainu. V této době měl také velké psychické problémy a byl rovněž závislí na antidepresivech. Od roku 2013 je však čistý a krom drog přestal pít i alkohol. Sám v jednom rozhovoru prozradil, že největší motivací abstinovat jsou jeho děti.

 

2Chainz
Čtyřicetiletý atlantský trapper 2Chainz měl v minulosti problémy se zákonem několikrát. V jednom případě byl dokonce zatčen za držení drog. Psal se 11. červen 2013, když bylo v jeho batohu na letišti v Los Angeles během kontroly zavazadel nalezeno větší množství marihuany, promethazinu a namíchaného syrupu. Propuštěn byl na kauci ve výši 10 000 dolarů. O několik dní však byl zpátky ve vězení po té, co se pokusil vyloupit sklad lékařské marihuany v San Franciscu.

 

T.I.
V září roku 2010 byl Tip a jeho manželka Tiny zadrženi ve svém vozidle Mercedes Maybach policií, které se nezdála jejich jízda. Ve vozidle, ale i v jejich krevním oběhu, bylo nalezeno velké množství extáze, marihuany a opiátu. T.I. byl zatčen a o několik dní později opět propuštěn na svobodu. Do vězení se však za necelý rok vrátil pro jiný trestný čin.

 

Chief Keef
V lednu roku 2011 měl Chief Keef pouhých 16 let, přesto se podílel na výrobě a distribuci heroinu. Po té co policie výrobnu heráku odhalila, byl Chief Keef zatčen. Pro svůj mladistvý věk a dosavadní trestní bezúhonnost, mu bylo nařízeno pouze domácí vězení. Od té doby se Keefův trestní rejstřík zaplňuje velmi rychlým tempem.

 

Riff Raff
Pětatřicetiletý texasan Riff Raff byl zatčen za držení drog, které víceméně sedí k jeho podivné osobnosti. V srpnu 2013 u něj policie totiž našla krom alkoholu a marihuany také velké množství různých druhů psychedelických hub.

 

Boosie Badazz
Lil Boosie má oproti ostatním hříšníkům vcelku originální delikt, byl totiž zatčen přímo ve vězení během svého výkonu trestu. Když si totiž odpykával svůj sedmiletý trest v lousianské státní věznici, pokusil se zvenku propašovat Kodein. Propuštěn byl v květnu 2014 a letos mu končí nařízený dohled.

 

Gucci Mane
Jeden z nejznámějších rapových kriminálníků je bezesporu Gucci Mane, ten byl v loňském roce po delším pobytu propuštěn z vězení a zatím seká latinu. Před tím než se proslavil, byl důvodem jednoho z jeho prvních zatčení držení drog. Konkrétně se jednalo o kokain.

 

Shyheim
Velký talent a člen širší rodiny Wu-Tang Clanu v roce 2014 ukončil kariéru po té, co svým vozem zabil člověka a z místa nehody ujel. Za tento čin si aktuálně odpykává 14 let ve vězení. O rok dříve byl pro změnu zatčen za držení heroinu. Policie u něj nalezla 41 sklenic s touto tvrdou drogou.

 

Nelly
V dubnu 2015 byl na dálnici v Tennessee zastaven koncertní autobus Nellyho a jeho doprovodu, se kterým v té době objížděli tour. V autobuse bylo nalezeno krom velkého množství marihuany a také krystaly Metamfetaminu. Nelly byl spolu s ostatními zatčen a následně propuštěn na kauci. Nelly vyvázl s roční podmínkou.

 

Zdroj: hiphopwired.com


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.