Hip Hop Magazín

Hudba

J-Bez právě zkrotil devítku ostravských MC´s. Mrkni na nový remix skladby Steel City Jam

17.2.2020

J-Bez právě zkrotil devítku ostravských MC´s. Mrkni na nový remix skladby Steel City Jam

„Náš kraj přesně tuhle akci postrádá a možná proto se tu teď spojila Ostrava!“

Třetí a podle slov pořadatelů možná i poslední ročník mezinárodní taneční akce Steel City Jam se pod pokličkou začíná pěkně vybarvovat. Je to zhruba měsíc zpět, co bylo širší veřejnosti oznámeno datum konání, které bylo stanoveno na 26. září. Všichni momentálně čekají, co se bude dít dále… Kdo usedne za gramce? Jaká tvář bude všechny účastníky doprovázet za mikrofónem? Vše je prozatím velkým otazníkem.

Už od prvního ročníku však víme, že pořadatelé myslí na své fanoušky a mají vždy nějaké to překvapení v rukávu. Dnes tomu není jinak… Zajisté si každý vybavujete rapovou hymnu s 9-ti ostravskými MC´s, kteří svou tváří a slokou podpořili tuhle událost. Co takhle tento skvost trochu oprášit s jiným hudebním kabátem? 

Jako první a nejrychlejší se do práce dal pardubický producent Tomáš Slonek a.k.a. J-Bez, který nahradil originální hudební linku Martina Rawase svými chytlavými bubny. O tom, zda-li se mu podařilo dostatečně zkrotit ostravskou smečku, se právě teď můžeš přesvědči na vlastní uší níže.

Předem varujeme, že tento výstřel a remix určitě není poslední… Acapelu dostalo do rukou mnohem více jmen, tudíž se můžete těšit na spoustu dalších zajímavých prací s tímto ostravským produktem. Pokud se mezi našimi čtenáři najde producent, který by chtěl taky odprezentovat svojí tvorbu po boku této skvadry, stačí se nám ozvat na naši fan page a určitě se domluvíme.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.