Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Jak dopadla první klubová akce pod taktovkou Charity Day s brněnskou rapovou špičkou?

21.3.2020

Jak dopadla první klubová akce pod taktovkou Charity Day s brněnskou rapovou špičkou?

Jak už u nás bývá zvykem, velmi rádi svým čtenářům přinášíme tipy na párty s dobrou atmosférou, kde by zajisté neměli chybět. Výjimkou nebyla ani akce pod taktovkou Charity Day, která se uskutečnila 15. února v brněnském klubu Eleven na ulici Dominikánská 11. Akce byla čistě charitativní, tudíž celý výtěžek následně putoval do ústavu Společnou cestou s námi (Bližší informace zde), který pomáhá rodinám sociálně znevýhodněným a rodinám s handicapovanými členy.

Na stagi se během celé akce vystřídala špička brněnské rapové game. Svojí show předvedli návštěvníkům interpreti jako Tafrob, Daniel Vardan, Hactive, Robin Tent a spoustu dalších. Všichni vystupující se vzdali honoráře ve prospěch dětí. 

Vybraná částka se ve finále vyklubala na výší 50 390 korun českých! Lituješ z momentální karantény svojí absenci? Trošku vám teda vykouzlíme úsměv na tváři a to díky fotografovi Michalovi Bochkovi a Radkovi Žákovi, který pro vás sfoukl krátké aftermovie.

Video i pár povedených střípků můžeš právě teď zkontrolovat níže. My zpětně ještě jednou děkujeme pořadatelům této akce a přejeme spoustu úspěchů i do budoucna. Takových akcí by se mělo konat mnohem více… Lidé kteří potřebují podat pomocnou ruku je spoustu stačí se občas podívat kolem sebe.

Fotoreport by Michal Bochko:

PRO ZBYTEK FOTOGRAFII ZAVÍTEJ NA FACEBOOK CHARITY NIGHT!


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.