Hip Hop Magazín

Hudba

James Cole Vás zve na vernisáž své první výstavy Přeplněný svět

15.9.2017

James Cole Vás zve na vernisáž své první výstavy Přeplněný svět

Už příští středu 20. 9. 2017 pořádá James Cole  od 18.00 v Eco Art Salonu Rolland vernisáž své první výstavy Přeplněný svět a srdečně Vás všechny zve:

Chtěl bych vás pozvat na vernisáž výstavy svých analogových koláží, která proběhne 20. 9. od 18.00 v Eco Art Salonu Rolland. Kromě koláží vás čeká skvělý veganský catering od Mladý kokos CZ a Chlebíček store a večerem nás bude provázet DJ Risto Sokolovski

 

Přeplněný svět: zdrojem mých papírových, ručně dělaných koláží jsou primárně, ale nikoliv exkluzivně, fotografie. Fotografie kulturních artefaktů, krajin, běžných užitných předmětů, lidí… Skrze fotografie se nořím do proudu lidské kultury, do celé její historie, do rezervoáru přeplněného artefakty a symboly. Stejně tak se skrze fotografie dostávám ke sféře člověkem nedotčené: sféře přírody. Potápím se s nůžkami v ruce a plodím další, dosud nestvořené artefakty, které často kombinují lidské a přírodní. Mým osobním cílem je vypnout povrchovou vrstvu myšlení a myslet obrazem, tvarem, barvou; společně s papírem roztříhat i své vlastní i kulturní vzorce myšlení. Během tvoření se jaksi vynechat a ustoupit stranou. Neřídí mě žádná myšlenka ani záměr ani téma. Pouze touha po silné vizi pocházející ze stavu transu.

Eco Art Organic Beauty Salon & Showroom je místem, kde o vás pečují profesionálové špičkovou přírodní péči pro celé tělo. Prostory salonu jsou také vzdělávací akademií, uměleckou galerií a showroomem pro cokoliv, co s krásou souvisí. Propojuje krásu těla, ducha a mysli.

Budu se na vás těšit! James Cole

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.