Hip Hop Magazín

Móda

JARO KLEPE NA DVEŘE A VY NEMÁTE, CO NA SEBE? BLÝSKNĚTE SE KRYSTALY.

12.2.2022

JARO KLEPE NA DVEŘE A VY NEMÁTE, CO NA SEBE? BLÝSKNĚTE SE KRYSTALY.

Přemýšlíte, jak být na jaře originální a nevíte, kde vzít inspiraci? Inspirujte se novou kolekcí Crystal Galaxy od PUMA a nechte vyniknout svou ženskost.

Nová kolekce Crystal Galaxy je určena ženám, které inspirují své okolí pozitivním přístupem. Inspiraci čerpá z každodenního života a přirozených vlastností krystalů, které pomáhají k posílení inspirace a léčení světa kolem nás. Snímky kampaně byly pořízeny společně s olympijskou sprinterkou Imani-Larou Lansiquot v rámci platformy PUMA She Moves Us, která reprezentuje silné a emancipované ženy. Přestože anglická sprinterka Imani-Larou Lansiquot tvrdě trénuje, stále zůstává cílevědomá a radostná, čímž dokonale ztělesňuje poselství kolekce i platformy She Moves Us.

Kolekce Crystal Galaxy přináší obuv, oblečení a doplňky s designem inspirovaným barvami krystalů. Obuv zdobí prvky drahých kamenů, které dodávají nositelce tu správnou krystalickou energii na cestách. Můžete si vybrat obuv podle energie, kterou chcete vnést do svého života.

Růženín – symbolizuje mír, lásku a přátelství, najdete ho na modelech Mirage Sport, Wild Rider Unfold a Cruise Rider.

Amazonit – symbolizuje klid a pohodu, nachází se na modelu Mayze.

Citrín – symbolizuje štěstí a hojnost, nachází se na botě Suede Mayu.

Karneol – podporuje kreativitu a sebedůvěru, nachází se na modelu Muse X5.

Synergie grafických detailů na oblečení s třpytivými prvky zvýrazňuje a posouvá každodenní outfity do vyšší dimenze. Buďte vidět ve zbrusu nové capsule kolekci Crystal Galaxy. Vybrané produkty z kolekce budou k dispozici v prodejnách Bibloo, UranStore, Queens, Espace, A3CoOol a Vemzu během února a března 2022.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.