Hip Hop Magazín

Hudba

Jaromír Nohavica součástí nového rapového projektu? Album 100 let na Slezské je na spadnutí

8.11.2023

Jaromír Nohavica součástí nového rapového projektu? Album 100 let na Slezské je na spadnutí

Rapová dvojice Chacharski a Pretorian opět vtáhne své fanoušky do světa fotbalového šílenství. Deska s názvem 100 let na Slezské už klepe na dveře! Svou účast potvrdila i ostravská legenda Jaromír Nohavica, se kterým kluci právě natáčí pro svojí společnou skladbu i vizuální zpracování.

Je libo další lákadlo? Omlouváme se. K poslechu vám momentálně musí stačit nedávno vydaná skladba CHULIGÁNI Z BAZALU 2. Čím vám však dnes zajisté vytvoříme úsměv na tváři, je výše zmiňovaná legenda Jaromír Nohavica, který autorům desky neposkytl jen svůj hlas ale i sám sebe pro potěšení očí fanouška. 

Zdali vyjde videoklip ještě před vydáním samotné desky bohužel nevíme, avšak z krátkých instagramových stories lze vyčíst, že je opravdu na co se těšit. Datum vydání alba je nastaveno na 13.12.2023.

Původně měl vyjít jen jeden singl, který také před 4 lety vyšel. Jelikož však Baník slavil 100 let od svého založení, rozhodla se trojice Chacharski, Pretorian a producent El Bajto poskládat dohromady kompletní desku. 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.