Hip Hop Magazín

Hudba

„Jsem první koho moje město mohlo nazvat MC.“ Gabriell Money sáhl po 10 letech do šuplíku

17.10.2019

„Jsem první koho moje město mohlo nazvat MC.“ Gabriell Money sáhl po 10 letech do šuplíku

Rapová aktivita v průmyslovém středisku černouhelné pánve neustále roste a to nemáme namysli králičí výstřely. Z poza smogového oblaku se totiž dere do popředí spoustu dalších tváří. Jendou z nich je také pro mnohé už dinosaurus a legenda ostravské scény Gabriell Money.

Věřil začátkem roku někdo z vás, že tohle jméno ještě uvidí za mikrofónem? My ano! Avšak jen díky zákulisním drbům ohledně hymny pro mezinárodní taneční akci Steel City Jam. Tento počin však není jediný, který se potuluje mezi živými. Co říkáš na cestování v čase s doprovodem opavských bubnů, které obstaral Stray Side? Stále je to málo?

Pohodlně se usaď… Návrat do minulosti není u konce. Po zhruba deseti letech se totiž otevřela ostravská pandořina skřínka, která obsahuje spoustu pokladů pro vaše uši. Jedním z nich je také skladba s názvem „Dobře vím odkud jsem“, kterou jsme po prvním poslechu u samotného G-Moneyho museli mít a naservírovat i vám. 

Produkci pro tento výstřel sfoukl Kamil Kavečka. Následné grafické zpracování coveru jsme svěřili do rukou zaručené kvality Armoredovi. Přejeme příjemný poslech a věř, že ani tato vlaštovka není poslední. V zákulisí se šeptá něco o dalších spolupracích…    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.