Hip Hop Magazín

Hudba

Kaidžas servíruje dvojí překvapení! V jednom z nich boduje Tafrob a druhém legenda z Imfamous Mobb

5.5.2022

Kaidžas servíruje dvojí překvapení! V jednom z nich boduje Tafrob a druhém legenda z Imfamous Mobb

„Dvaja najlepší bez debaty, čo každý ví, že je konec hry. Dvaja najlepší bez debaty, čo každý ví, že je konec.“ Kdo si pamatuje tento úryvek textu? Pokud patříš mezi pamětníky a začal sis popěvovat skladbu KONEC HRY od dvojice Tafrob a Kaidžas z roku 2007, jsi zde na správné adrese! Je libo Deja Vu po 15-ti letech?

Brno a Klokočíno má k sobě opět blízko. Společná skladba byla v plánu už delší dobu, kvůli pandemii ji však potkal odklad, který právě dnes končí! Singl Deja Vu je venku a již zmiňovaná dvojice v něm dokonce není sama. Rekrutovat se zde podařilo i Šakala, který se postaral o refrén.

Je vám tohle milé překvapení pořád málo? Okeeej, pokračujeme… Brno po boku Kaidžase není jediné, co u posluchačů dnes boduje. Mezi živé se také dostala skladba DREAM, kde se mimo samotného autora objevil i člen legendárního uskupení Infamous Mobb Big Twins a INA S3NS3.

Mimu Nitru, tak dnes můžeme registrovat i Londýn a New York a také nový animovaný videoklip jako doprovod singlu. Poslední informace, která by tě mohla zajímat, je fakt, že v tomto výstřelu Kaidžas nerapuje ve svém rodném jazyce ale v angličtině. Přejeme příjemný poslech a posíláme big up Kajovi.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.