Hip Hop Magazín

Hudba

“Karma platí pro každýho” Michajlov si jde bohužel na 12-18 měsíců odpočinout

11.6.2018

“Karma platí pro každýho” Michajlov si jde bohužel na 12-18 měsíců odpočinout

V pořadí druhé studiové album s názvem Ronin brněnského rappera Michajlova řadíme v loňském roce k těm nejlepším, co rok 2017 mohl nabídnout. Krátce na to téhož roku stihl dokonce spojit síly s dvojicí Daniel a Marys, se kterou vydal před Štědrým dnem další desku Mezi Řádky. Mnozí čekali průměrný výstřel, avšak opak byl pravdou a Brno se tak mohlo chlubit další velmi kvalitní deskou.


S vychvalováním a připomenutím faktů za loňský rok, přichází bohužel dnes i jedna smutná zpráva. Michajlov na svých sociálních sítích právě zveřejnil zprávu o jeho umístění do vazby. Poslední koncert, který odehraje se uskuteční 16.6 na Votvíráku.

Samotné vyjádření Michajlova : „Karma platí pro každýho .. dlouho jsem pokoušel štěstí až se mi to nakonec všechno sečetlo i s úrokama, proměnili mi podmínku a jdu sedět. Poslední koncert kde mě můžete vidět je 16.6 na Votvíráku, další domluvený koncerty se ruší, doufám že to chápete, ještě vyjde pár tracku kde jsem na featu a pár rozhovoru, kde to všechno vysvětlím podrobněji a kde se dozvíte další info o chystaným sólu, který stihnu nahrát. Vidíme se za cca 12-18 měsíců, děkuju všem co mě podporují, děkuju svým goodfellas, svoji rodině a největší dík patří mojí holce!!“


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.