Hip Hop Magazín

Tanec

Kasárnu Karlín poctilo v sobotu svou návštěvou 109 mladých tanečníků. Kdo z nich si odnesl titul Best Bboy Kid? (Fotoreport)

14.5.2018

Kasárnu Karlín poctilo v sobotu svou návštěvou 109 mladých tanečníků. Kdo z nich si odnesl titul Best Bboy Kid? (Fotoreport)

Položíme-li většině milovníkům tance otázku: „Kdo patří v České republice mezi nejpřednější break dancové skupiny věnující se intenzivně rozvoji mladé generaci?“ Odpověď by dle nás zněla více než jasně „Prague Breakin School“ . Tato crew do dnešního dne předala zkušenosti desítkám mladých tanečníků, uspořádala nespočet akcí a právě u jedné z nich se dnes pozastavíme.Řeč je o eventu s názvem Best Bboy Kid, jehož páté konání se událo již tuto sobotu a my jsme byly u toho. Už začátkem dubna jsme vás nabádali k účasti článkem s nabitými informacemi. Dnes vám nabídneme pár střípků o co všechno jste díky vaší absenci přišli. 

Akce začala už v dopoledních hodinách, kdy pro registrované tanečníky sfoukl velmi zajímavý workshop B-boy Kid Columbia (Hustle Kidz) z Nizozemska, který se specializoval na jednu z nejvíce efektivnějších složek, nimž jsou power moves (silové pohyby).

Po hodině a půl co workshop skončil následovala krátká pauza. Mezi tím DJ Jasty ovládl své místo za gramci, speaker Pablo připravil diváky a porota čekala na první zástupce, kteří přišli předvést svůj skills. Začalo se kolem druhé hodiny odpoledne a věřte, že bylo na co koukat.

Celou akci sledovalo celkem 315 lidí z toho 109 tanečníků. Top trojku obsadili:

1.místo Matyáš Nosál
2.místo Oliver Daniels
3.místo Vanda Varadyová

– -Pro více fotek klikej na logo níže – –


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.