Hip Hop Magazín

Hudba

Kde pracovalo těchto 15 rapperů, před tím než se proslavili?

10.2.2023

Kde pracovalo těchto 15 rapperů, před tím než se proslavili?

Se začátkem víkendu vám opět přinášíme jeden zajímavý seznam, tentokrát se podíváme na 15 známých rapperů a jejich zaměstnaní, než se proslavili v rapu.

Nicki Minaj
Nicky pracovala jako servírka v newoyrském podniku Red Lobster.

Machine Gun Kelly
MGK pracoval jako kuchař v řetězci mexických restaurací Chipotle,  Mexican Grill.

Method Man
Wu-Tang Killa Bee pracoval jako průvodce Sochou svobody v NYC, rozpovídal se o tom v roce 2011 pro magazín Complex: „Všichni z bloku začínali makat na Soše svobody, jeden týpek dotáhl k té kurvě každého z hoodu, dělali jsme prohlídky a prodávali jídlo. Mluvíme tady o pěti letech mého života, byl sem skutečnej pracující Ni**a“.

Rick Ross
Rozay pracoval rok a půl jako armádní důstojník, tuto skutečnost dlouho popíral, ale jakmile se na Internetu objevila jeho fotka v uniformě přiznal pravdu. Pracoval také jako údržbář střeh.

Eminem
Slim Shady pracoval jako dělník v detroistké automobilce, což jistě všichni dobře znáte z jeho filmu 8. míle. Mimo to pracoval jeden čas také jako kuchař v Gilbert’s Lodge v Michiganu.

Kanye West
Yeezy měl k módnímu průmyslu vždy blízko, před svou hudební kariérou pracoval jistý čas jako prodavač v obchodě s oblečením GAP.

Big Boi of Outkast
I Big Boi z legendárních Outkast měl své první pracovní zkušenosti spojené s gastronomií, pracoval totiž jako kuchař v restauraci Steak and Ale.

Jadakiss
Tento člen Ruff Ryders pracoval na začátku své pracovní kariéry jako roznašeč denního tisku.

Ab-Soul
Kalifornský rodák Ab-Soul měl k hudbě vždy blízko, před tím než začal rapovat pracoval v rodinném obchodě s deskami Magic Disc.

Kendrick Lamar
Pokud je skutečně pravda to, co Kendrick tvrdí ve svém tracku m.A.A.d. city, pak tento rodák z Comptonu pracoval necelý měsíc jako pracovník ostrahy. Z této pozice ho údajně vyhodili za to, že napomáhal kamarádům ve vyloupení budovy, kterou hlídal.

Logic
I logic pracoval před svým proslavením v restauraci a i on tuto práci nenáviděl. Magazínu Complex prozradil, že pracoval v Joe’s Crab Shack.

Diddy
Než Diddy rozběhl Bad Boy, pracoval v Uptown records jako stážista pro Andreho Harrella, ten se před časem rozvzpomínal pro Billboard na jeho pracovní zápal: „Jednou jsem mu řekl, aby donesl jednu nahrávku do Unique Studios, které bylo asi 10 bloků vzdálené, sotva jsem si vyřídil jeden hovor, už byl zpátky celej uřícenej a kravetu hozenou dozadu. Ptám se ho, jaktože je zpátky tak rychle a on na to, že celou dobu tam i zpátky běžel. Tehdy mi došlo že tenhle kluk dokáže velké věci“.

Tyler, The Creator
Tyler pracoval jako poslíček pro Fed Ex a také více než dva roky u Starbucks, odkud ho vyhodily za krádež koláčků.

Kid Cudi
Kid pracoval v obchodě s lahůdkami Dean & DeLuca, kde to opravdu nenáviděl. V rozhovoru pro Rap-up prozradil, že to byla jeho nejhorší životní zkušenost.

Action Bronson
Bronson byl uznávaným ještě před svým rapovým proslavením a to jako newyorský gurmánský kuchař. Měl i vlastní pořad Action in the Kitchen. Po té co si v kuchyni zlomil nohu přesedlal na rap.

zdroj: complex.com, mtv.com, xxlmag.com, rap-up.com, hiphopdx.com, hiphopearly.com, theboombox.com, hiphopmyway.com, 2dopeboyz.com, rapbasement.com, thesource.com, sohh.com, allhiphop.com, hiphopwired.com, vibe.com


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.