Hip Hop Magazín

Párty

Kdy je v plánu další FREESTYLE HOMIES NIGHT? Už 14.8. se všichni povinně vidíme ve Vacuum Art Space!

5.8.2020

Kdy je v plánu další FREESTYLE HOMIES NIGHT? Už 14.8. se všichni povinně vidíme ve Vacuum Art Space!

Máš rád rap a chceš zažít atmosféru jako za starejch časů? Tak to pro tebe máme dobrou zprávu! 14.8 se totiž uskuteční další FREESTYLE HOMIES NIGHT ve Vacuum Art Space! Tentokrát si můžete vybattlovat ceny od www.highbox.cz a navíc si poslechnout show v podání Janis Ideal & Dj FishBean a Mateus Bratus. Jak už je zvykem každý si může dát svoje bary na Open Micu a orosený k tomu. Jako doprovod vytasí svoje beatbox skillz JonyTýpek a celý večer bude za gramcema DJ LOOP. VSTUP ZDARMA (dobrovolné na podporu FHN).

LINEUP:
20:00 DJ LOOP
21:00 OPEN MIC
22:00 MATEUS BRATUS
22:30 JANIS IDEAL
23:15 BATTLE O CENY
01:00 DJ LOOP

Janis Ideal
Černý kůň plzeňského rapu pocházející ze slovenského města Ružomberok. Jeho ostrá lyrika a agresivní flow mu přinesla několik vítězství ve freestyle battlu, zároveň zanechává hluboké stopy ve vodách battle ligy Mad Cirkus dodnes. V roce 2015 s jeho dnes již bývalou crew Kumpáni vydávají album Potom dako. V roce 2020 vydává pod Cannaland music své solo album Obeta, kde technicky skvěle propracované pasáže a real texty nelze nazvat jinak než kvalitou a nejen díky tomu se mohl o desce rozpovídat na rádiu Spin. Nyní člen stájí Cannaland music a Different Community připravuje nové bangers a čeká na to, až to bude moct rozbít na live show i ve tvém městě.

Mateus Bratus
„Ahoj, som Československý interpret, povodom Čech. S moji hudbou působím 3 rok zejména na Český půdě. Za ten čas jsem stihnul vydat svoje debutové album s názvem ODRAZ, kterého klipy byli dokonce natočený na Islande . Momentálně pracuji na druhém svém 2. albumu který představil videoklip POT & KRV .“

► Facebook event ◄

    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.