Hip Hop Magazín

Hudba

Kodak Black posílá z vězení novinku 11am In Malabu ve které dissuje Boosie Badazze

6.2.2024

Kodak Black posílá z vězení novinku 11am In Malabu ve které dissuje Boosie Badazze

Šestadvacetiletý floridský rapper Kodak Black posílá do éteru nový videoklip s názvem 11am In Malabu, ačkoliv své aktuální dny tráví ve vazební věznici.

Zatčen byl 7. prosince 2023 v Plantation na Floridě za držení kokainu a manipulaci s důkazy, přitom policista ho nejprve zastavil jen pro to, že svým vozem blokoval dopravu. Následně však u Blacka nalezl 4 gramy kokainu.

Přitom se ještě Kodak snažil rychle drogu zkonzumovat, aby jí strážce zákona nenalezl, to ovšem už nestihl. A tak byl zatčen krom za držení drog i za manipulaci s důkazy a hrozí mu tak vyšší trest. Po incidentu byl propuštěn z vězení na kauci, ale 16. prosince 2023 se do vazby zase vrátil kvůli porušení zkušební doby.

V mezičase tak nejspíše stihl natočit nejnovější videoklip 11am In Malabu, který aktuálně vydal a ve kterém se pustil do jiného rappera Boosie Badazze a přiživil tím tak Beef, který začal už v loňském roce.

A o co v tomto beefu jde? Kodak Black v loni v létě natočil společný track s kontroverzním rapperem Tekashim 6ix9ine, který je v rapové komunitě považován za donašeče a také spolupráce s ním je brána jako nepřípustná. Boosie ho za to zdissoval v jeho loňském tracku Ungreatful.

Nyní vrací Kodak úder v novince 11am In Malabu na beatu ze songu 8AM in Charlotte od Draka, který produkoval Conductor Williams. V tracku tvrdí, že se ho Boosie bojí a na závěr se doslova ptá „Kdo si Boosta myslí, že je? Kdo si myslíš, že jsi?“


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.