Hip Hop Magazín

Párty

Koncert Kontrafaktu spojený s křtem alba Real Newz se přesouvá na 4.září

14.3.2020

Koncert Kontrafaktu spojený s křtem alba Real Newz se přesouvá na 4.září

„Vzhledem k nařízení vlády a bezpečnostním opatřením v souvislosti s nákazou COVID-19, přesouváme termíny křtu alba na datum, kdy už by situace měla být vyřešená a pod kontrolou. Vy si tak budete moct vychutnat jedinečnou show, kterou pro vás chystáme,“ uvedla skupina Kontrafakt, která tak místo původně plánovaného 21.března vystoupí v Praze ve Foru Karlín 4.září.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Zájemci o vrácení vstupného se mohou obrátit na společnost Ticketportal do 30.dubna.

Šest let čekali fanoušci slovenské hip hopové legendy Kontrafakt na její nové album a extrémní zájem, který naznačoval již předprodej desky, se záhy potvrdil. Novinku Real Newz si jen během prvních pěti hodin od zahájení prodeje zakoupilo přes pět tisíc lidí! Dnes, jen tři měsíce po vydání, je album několikanásobně platinové a 4.září bude v Praze ve Foru Karlín slavnostně pokřtěno. Výjimečné album si žádá výjimečnou živou show a Kontrafakt v tomto směru neponechali nic náhodě. Ve spolupráci s pořadatelskou agenturou Evency a studiem Sorrywecan připravili speciální audiovizuální show.

„Pokud jste viděli show „Rytmus se symfonickým orchestrem“ v Trnavě, tak to byl oproti tomu, co chystáme, jen předkrm a teď přicházá hlavní jídlo,“ hodnotí přípravy koncertu Kontrafakt a dodává: „Na této show pracujeme již bezmála půl roku a můžeme říct, že něco takového na naší scéně ještě nebylo“.

Tato speciální show bude následně k vidění ještě v pár vybraných městech (v České republice je zatím potvrzené jen ještě Brno) na Real Newz tour. Více příležitostí nebude, jelikož, jak dodávají Kontrafakt: „preferujeme kvalitu před kvantitou a chceme našim fanouškům přinést něco speciálního.“
    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.