Hip Hop Magazín

Hudba Párty

KONOPEX v popředí s ikonou z Brooklynu? 21.04. se vidíme na AFTERPARTY v klubu MARLEY s AFU-ROU

6.4.2023

KONOPEX v popředí s ikonou z Brooklynu? 21.04. se vidíme na AFTERPARTY v klubu MARLEY s AFU-ROU

Návštěva veletrhu Konopex a pak hurá domů na gauč? To v žádném případě… Z ostravského Trojhalí se totiž všichni povinně přemístíme do klubu Marley, kde pro vás pořadatelé připravili skvělou afterparty a to rovnou na dvojici dnů. (21.04. – 22.04.)

Co se týče programu, rozhodně se zde nešetřilo… Spektrum vystupujících a hudebních stylů je tak obrovské, že by mělo padnout do noty všem návštěvníkům. Přijďte si po náročném dni plném nových produktů veletrhu a zajímavých přednášek oddechnout, zaposlouchat se do pozitivních vibrací, poznat nové lidi a prostě si s námi užít pořádný mejdan!

Páteční highlight nezažehne nikdo jiný, než legendární rapper z amerického Brooklynu – AFU-RA! Undergroundovou legendu a člena GANG STARR Foundation není třeba lidem milujícím HIPHOP představovat. AFU-RA, který spolupracoval se jmény jako Ky-Mani Marley, GURU, DJ Premier a mnohými dalšími nechá vybuchnout nálož čistokrevného USA hiphopu a věřte, že tohle bude masakr.

Těšit se můžete také na všem dobře známého reggae-mana MESSENJAH, reggae-dub partičku CONSICIOUS SOLDIERS a také to to nejlepší co nabízí lokální rap-undergroundová scéna v rámci projektu LOCAL RAP HEROES EXHIBITION! Pro více informací zavítej na facebookovou událost níže.

KONOPEX 2023 – OFFICIAL AFTERPARTY /// w: AFU-RA / PHILIP TBC / MESSENJAH a další…

https://www.facebook.com/events/1361003294724052/


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.