Hip Hop Magazín

Hudba

LAKY DEFF a SAIMONSA roztancovali Zlaté Piesky. Tvrdí, že je Všetko jak má byť

3.7.2018

LAKY DEFF a SAIMONSA roztancovali Zlaté Piesky. Tvrdí, že je Všetko jak má byť

Rodák z Petržalky Laky Deff představil během víkendu nový singl „Všetko jak má byť„, na kterém spolupracoval s zpěvačkou Saimonsou. Ve videoklipu dokazuje, že kvalitní letní zábavu si můžeme užít kdekoliv, stačí na to ti správní lidé.

Slovenský rapper působící pod Overground Art se hudbě věnuje už několik roků. Hip-hopová scéna ho registruje nejvíc díky skladbám Daj mi viac, Utekáš (feat. Adiss) či Schpnsti chore (feat. Kapitan, prod. by Statix). Laky Deff přichází v těchto dnech s novou letní skladbou, která se snaží zachytit atmosféru prázdninových dní. Spolu s kamarády si naplno užívají sluneční paprsky a s nimi související letní party.


„Poznáme sa krátko, ale o to intenzívnejšie. Náš vzťah je o zvláštnej spriaznenosti duší. Sme ako dvaja stratení a znovunájdení súrodenci so všetkým, čo k tomu patrí,“ mluví o vztahu k Saimonse, která nazpívala vokály do skladby, Laky Deff. Saimonsa taktéž působí pod hlavičkou Overground Art a do povědomí se dostala minulý rok, kdy vyšla její prví studiová skladba SKR SKR. Následně na to druhá, osobnější skladba Nezavadzaj.

„Hoodini zostrojil vynikajúcu skladbu, presne nám na mieru, takže ten vibe prišiel ihneď,“ dodává Laky Deff k hudebnímu podkladu. „Skladba Všetko jak má byť je výsledkom nášho hudobného súladu, prepojenia, spoločných jamov a zábavy, aktuálnej nálady a leta. Touto tanečnou skladbou chceme v ľuďoch vzbudiť pozitívny vibe, ten, ktorý sme mali aj my pri tvorbe,“ doplňuje Saimonsa.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.