Hip Hop Magazín

Hudba

Lauryn Hill vydá po čtvrtstoletí druhé studiové album, dle jejích slov dokonce velmi brzy

16.5.2024

Lauryn Hill vydá po čtvrtstoletí druhé studiové album, dle jejích slov dokonce velmi brzy

Čekání na druhé studiové album ikonické americké zpěvačky a rapperky Lauryn Hill se stalo stejně mýtickou záležitostí jako čekání na pokračování desky Detox od Dr. Dre.

V loni v srpnu to bylo přesně čtvrt století co osmačtyřicetiletá rodačka z New Jersey vydala své debutové a zároveň poslední album The Miseducation of Lauryn Hill. Album se stalo naprostým fenoménem a do dnes patří k nejlepším hudebním projektům všech dob, přičemž samotné Sony uvádí, že se ho celosvětově prodalo více jak 20 milionů kopií.

Ač už se o druhém pokračování legendární desky od Lauryn Hill mluvilo v minulosti několikrát, nyní se již o ní mluví jako o hotové věci. Její syn YG Marley nedávno na otázku magazínu TMZ, zda bude druhé album, reagoval tak, že nejprve udělal dlouhou pauzu, pak se usmál a řekl: „Hudba je na cestě, tentokrát doopravdy“.

Definitivní potvrzení pak dodala samotná Lauryn, která na otázku „kdy“ odpověděla „brzy“. Hill tvrdila, že se jí nikdy nikdo nezeptal, zda chce udělat další album. „Nikdo z mého labelu mi nikdy nezavolal a nezeptal se, jak ti můžeme pomoci udělat další album,“ vzpomínala. Každopádně to nyní vypadá velmi nadějně a my se nemůžeme dočkat prvních ochutnávek.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.