Hip Hop Magazín

Móda

Levi’s® chce tyto Vánoce obdarovávat smysluplně

16.12.2022

Levi’s® chce tyto Vánoce obdarovávat smysluplně

Promyšlenější přístup k jednomu z nejtradičnějších svátků v roce, který je sice hodně spojený s dárky, ale není jen o nich. To je Levi’s® myšlenka pro letošní Vánoce, které se kvapem blíží a pro které si Levi’s® připravil vánoční kampaň Give Better 2022. Základním kamenem celé myšlenky je, že i dárky mohou mít nízký dopad na životní prostředí, a přitom vyvolat opravdu hodně radosti. Ideální je správný mix vyššího smyslu a hřejivosti, pro Vánoce to nejlepší!

 

 

Give Better je založeno na tom, že darujete nadčasový styl, který nevyjde příští sezónu z kurzu. Právě dárek, který nepodléhá trendům, je nejlepším způsobem, jak nosit dárek roky. Jde o součást Levi’s® filozofie Buy Better, Wear Longer. Díky ikonickým Levi’s® 501® toho lze docílit velmi snadno. Zatímco denimové střihy se mohou měnit s každým rokem, originální Levi’s® 501® si drží první místo na příčkách nejstylovějších kusů oblečení, a to už od svého vzniku v roce 1873. Do dnešního dne nevyšly z módy.

 

 

Právě Levi’s® 501® džíny jsou ve všech svých podobách jstředobodem kampaně Give Better. Všechny Levi’s® 501® pro muže a ženy včetně řady 501® v devadesátkovém střihu pro ženy jsou vyrobeny ze směsi konopí a bavlny, tzv. Cottonized Hemp, která je šetrnější k životnímu prostředí. 501® tak kombinují propracovaný střih a denim v nejvyšší kvalitě s příměsí konopného vlákna, čímž se stávají doslova nadčasové v každém smyslu tohoto slova.

 

 

Další částí Give Better je důraz na kvalitní součástí šatníku, bez kterých se neobejde žádný styling. Tyto módní essentials mohou sloužit také jako dlouholetá součást osobního stylu, a přitom nevyjdou nikdy z módy. Jejich kvalita zajistí dlouhověkost, nebo mohou dokonce zrát s časem. Co je lepším dárkem než něco, co víte, že bude vás milovaný a milovaná nosit roky a s láskou.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.