Hip Hop Magazín

Hudba

Lil Kim tvrdí, že její připravovaná kniha THE QUEEN BEE předčí prodeje BIBLE

11.11.2023

Lil Kim tvrdí, že její připravovaná kniha THE QUEEN BEE předčí prodeje BIBLE

Odvážné tvrzení, co myslíte? Bible je nejprodávanější knihou všech dob. Její prodeje se dle našich odhadů pohybují u čísla 5-7 miliard výtisků. Je možné tomuto konkurovat?

Lil Kim oznámila práci a vydání výše zmiňované knihy už v roce 2021. Do zdárného konce ji dotáhla letos v březnu. Dílo napsala ve spolupráci s hudební novinářkou Kathy Landoli a vyjít by mělo v březnu následujícího roku.

THE QUEEN BEE prozkoumává jak Kimin život, tak vstup na hip hopovou scénu, vydání průlomové desky Hard Core, začátky s Junior M.A.F.I.A. až po její romantický vztah s The Notorious BIG, který byl údajně plný domácího násilí.

Když Kim o připravovaném výtisku mluvila live na svých sociálních sítích, zmínila spoustu zajímavých a odvážných tvrzení. Jedním z nich byl i fakt: „Když zveřejníme naše předprodeje, překonáme Bibli.“ Dále Lil Kim narážela i na potíže s vydavateli knih: „Když jednáte s těmito knižními společnostmi, musíte být opravdu opatrní, protože se vás snaží doslova zneužít.“ My se každopádně velmi těšíme a ohledně prodeje vám necháváme volnou diskuzi. 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Watch Live Bitez (@livebitez)

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Lil‘ Kim (@lilkimthequeenbee)


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.