Hip Hop Magazín

Móda

LOVE UNITES: ADIDAS UVÁDÍ PRIDE KOLEKCI A PODPORUJE LÁSKU PRO VŠECHNY

2.8.2021

LOVE UNITES: ADIDAS UVÁDÍ PRIDE KOLEKCI A PODPORUJE LÁSKU PRO VŠECHNY

TAKÉ ZVE NA SVŮJ PROGRAM NA PRAGUE PRIDE V PRAZE

Značka adidas přichází s kampaní „Love Unites“ a novou kolekcí PRIDE, oslavující lásku, která všechny spojuje a která pomáhá k tomu, abychom byli otevřeni všem a akceptovali diverzitu. Chce také poukázat na fakt, že v sobě všichni máme nějaké limity komfortu a otevřenosti, které ovšem dokážeme překonávat. V rámci akce Prague Pride, která se bude konat v týdnu od 2. do 8. srpna 2021 v Praze na Střeleckém ostrově, si tak budete moci udělat test otevřenosti a láskyplnosti na speciálním Detektoru lásky. Kromě toho si můžete při výbězích a józe protáhnout tělo s adidas Runners.

Letošní PRIDE kolekce oslavuje komunitu a dává prostor k sebevyjádření. I proto je v rámci lokální kampaně zastoupena plným spektrem odlišujících se osobností, jako jsou Miss PettyRudyAnděl z nebesStanda PalátOlesyaTonic a další. Nabízí na třicet pestrobarevných módních kousků s tekutou geometrií a výraznou vrstvenou grafikou, ve kterých se v ulicích rozhodně neztratíte. Byla inspirována iniciativní kulturou „Do-It-Yourself“, jež hraje ve sportovních LGBTQI+ komunitách významnou roli. Kromě fashion triček, overalů a klobouků v ní najdete i performance vybavení, kraťasy, podprsenky nebo barevné verze oblíbených modelů adidas jako Nizza, Forum, UltraBoost 5.0 DNA či AdiZero Pro V1.

Adidas podporuje LGBTQI+ komunitu dlouhodobě. První kolekce Pride Pack značky adidas přišla na trh v roce 2015. Stála za ní skupina zaměstnanců firmy adidas, která chtěla vytvořit speciální produkty pro nadcházející pochod PRIDE. Od té doby značka vytváří speciální kolekci každoročně, zároveň také financuje organizace zaměřené na boj proti homofobii a transfobii ve sportu (například Athlete Ally a Stonewall UK). Tyto aktivity také mají pomoci rovnocennému zastoupení LGBTQI+ osob ve všech sportovních a fitness komunitách, a to na všech úrovních.

Značka adidas se letos také aktivně zapojí do programu Prague Pride, který se bude konat v Praze na Střeleckém ostrově od 2. do 8. srpna 2021. Pro návštěvníky a podporovatele komunity bude připraven speciální Detektor lásky, který ukáže, jak otevření, ohleduplní a láskyplní opravdu jste. Čekají vás také sportovní aktivity vedené komunitou adidas Runners – kromě výběhů z adidas RunBase v Karlíně si můžete protáhnout tělo ve středu 4.8. od 18:00 výběhem a nebo lekcí jógy od 19:15 přímo na Střeleckém ostrově.

Kolekci najdete na adidas.com/loveunites.

Program adidas Runners: facebook.com/groups/adidasrunnersprague.

Program Prague Pride: praguepride.cz.

#LoveUnites @adidas

foto credits: @samuel_alex__ fotograf, asist @iuriiladutko.raw

    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.