Hip Hop Magazín

Hudba

Machine Gun Kelly nastoupil na léčbu závislosti na drogách, v rozhovoru se svěřil jak špatně na tom aktuálně je

2.12.2020

Machine Gun Kelly nastoupil na léčbu závislosti na drogách, v rozhovoru se svěřil jak špatně na tom aktuálně je

Clevelendský rapper Machine Gun Kelly, který letos v dubnu oslavil třicáté narozeniny, se během rozhovoru s Davem Franco pro  Interview Magazine přiznal ke své vážné závislosti na drogách a zároveň se svěřil, že aktuálně pro něj bylo jediným východiskem nastoupit na léčbu své drogové závislosti.

 


„Viděl jsem jak začínám věřit tomu, že drogy jsou způsob jak dosáhnout nějaké úrovně, nebo odemčení něčeho ve svém mozku a viděl jsem jak výhody i nevýhody.“ Následně se svěřil, že nejvíce zneužívá Adderall (amfetamin a psychostimulant používaný ke zvýšení mentální bdělosti a aktivity). „Nejprve jsem to polykal ve formě prášků, pak jsem to začal i šňupat a pak jsem se dostal do fáze, že nemůžu jít do studia pokud nejsem sjetej“ Následně přiznal, že se to stalo nedílnou součástí jeho života „Nemohl jsem ani absolvovat koncert, pokud mě nenavštívil lékař a nedal mi co jsem potřeboval“

 

 

„A tam byl ten zlom“ pokračoval a přiznal, že se rozhodl nastoupit na protidrogovou léčbu „Jsem na začátku procesu, prostředky, které jsem dostal do začátku se zdají být užitečné .. sice si pořád trochu trhám vlasy a řeším proč se nevyléčím přes noc? Jak mám meditovat 10 minut, když ani nemůžu sedět ve svém vlastním mozku dvě minuty aniž bych něco neřešil?“ A v závěru přiznal, že mu nejvíce pomáhá jeho přítelkyně Megan Fox. Držíme MGK palce, aby se držel a léčbu zvládl.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.