Hip Hop Magazín

Hudba Tanec

Majk Spirit dorazil společně s taneční skupinou The Floor Kids Crew rozproudit krev do ostravské Venuše (Fotoreport)

13.5.2018

Majk Spirit dorazil společně s taneční skupinou The Floor Kids Crew rozproudit krev do ostravské Venuše (Fotoreport)

4. květen 2018. Tohle datum nám zdobilo diář už nějaký ten pátek. V ostravském klubu Venuše se totiž chystal koncert člena legendární crew H16 Majka Spirita. S blížícím se termínem však přišla nemilá informace. Majk Spirit vystoupení odkládá z důvodu onemocnění. Okrást  své ostravské fanoušky o vystoupení nechtěl a tak se stanovil druhý termín, který je dnes již za náma a my pro vás máme krátký report, jak to celé probíhalo. 

Už v našem prvotním článku, který byl publikovaný před touhle párty, bylo slíbeno, že společně s Majkem okoření tento event i ostravská taneční skupina The Floor Kids Crew pod vedením B-boy Tase a tak se i stalo. Zhruba kolem půl jedenácté se dostali na stage, kde předvedli svou show, která rozproudila krev v žilách a následně roztančila publikum. Video z tohoto vystoupení by se mělo v brzké době dostat mezi živé.

Naladěné publikum následně čekalo na vystoupení Majka Spirita, který však dorazil na místo kolem půl noci, jelikož byl na cestě z Pasohlávek, kde vystupoval také. Pauzu však dokonale zalepil místní DJ, který roztočil  své gramce a udržel lidi ve varu.

S blížícím vystoupením samotného Spirita, kterému kryl záda Grimaso se začal plnit prostor před stagi. Odbytím půl jedné  hodiny ráno už byly slyšet pouze hymny a doplňovačky všech natěšených fanoušků. 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.