Hip Hop Magazín

Párty

MANIAK po letech opět spojován s MAD CIRKUSEM? 20.08. v klubu CROSS se dozvíš proč

16.8.2022

MANIAK po letech opět spojován s MAD CIRKUSEM? 20.08. v klubu CROSS se dozvíš proč

Mad Cirkus a Freestyle Homies Night vám přináší speciální sousto v podobě Maniaka aka MoneyAK-47. Maniak je jedním z nejživelnějších rapperů na scéně a nyní můžete zažít energii jeho koncertů na vlastní kůži. V rámci večera předvede také kratší show Suvereno, známý slovenský svobodný rapper, reprezentující „conscious hip hop“. V neposlední řadě vás čeká spousta našlapaných Mad Cirkus battlů, jmenovitě:

KROUZMEN & KENAS vs SKEPTN & PEEJAY
CHARLIE GREEN vs EMBEE
MC LIONELL vs HEADBUSTA
SWITCH vs MARTYNO
CHEPPI vs FLY
ELL BEE vs SÁM MÍMO SEBOU
EMOTION vs BONY

 

 

Tím battly nekončí jelikož, zde bude také FHN battle o prize money 2.000 CZK a mikrofon SHURE SM58 od MUSIC CITY. Registrace rapperů proběhne na místě nebo na události. Další na programu je Graffiti Jam. Sponzor jamu je MOLOTOW PRAHA. Registrace na jam proběhne také na místě nebo na události, místa jsou omezená. Každý registrovaný pak dostane poukaz na slevu na spreje v obchodě MOLOTOW PRAHA / PLYNÁRNÍ 33 / PRAHA 7 HOLEŠOVICE.

 

 

Celým odpolednem a večerem vás provedou Djs LOOP, RIWA, ALARM a BA2S.

Začínáme v 15:00h před klubem CROSS. CROSS SQUARE / PLYNÁRNÍ 23 / PRAHA 7 HOLEŠOVICE. Vstupné od 19:00 200 CZK v předprodeji a 250 CZK na místě. Ve 22:00 se přesuneme dovnitř klubu CROSS na DJS AFTER PARTY, která potrvá cca do 2:00h ráno.

Mad cirkus & FHN presents MANIAK

https://www.facebook.com/events/712195579864831

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.