Hip Hop Magazín

Hudba

Vzpomínáte? Před 5 lety vypustil Metrix z Hroznové Lhoty Diss track na DJ Wiche

11.7.2023

Vzpomínáte? Před 5 lety vypustil Metrix z Hroznové Lhoty Diss track na DJ Wiche

Legenda Hroznové Lhoty Metrix pomalu upadá do zapomnění a to kdysi patřil k hojně sledovaným virálním úkazům na sociálních sítích. My si dnes po 5 letech připomeneme jeho spor s DJ Wichem, který s ním natočil jeden díl DJ Wich Questions a údajně ho měl poškodit finální verzí, která Metrixe zesměšňuje. Metrix si svou zlobu dlouho nechával pro sebe, až s rokem 2018 se rozhodl k tomuto incidentu vyjádřit prostřednictvím dissu na samotného Wiche. V něm mimo jiné prozradil co si Wich myslí o Marpovi.

Co k videu tehdy napsal samotný Metrix:

Záběry na klip se do videa nedali kvůli technickým potížím. To co tam, valím o Marpovi, tak to jsou věci které, o něm řekl Dj Wich. Důvod proč na, Dj Wiche točím Diss track až teď, je ten že jsem pozoroval jeho postupy abych zjistil co nejvíc.A také jsem svůj čas potřeboval, na zdokonalení a,tohle je výsledek.
Tohle je diss na Dj Wiche, track obsahuje slova co, tenkrát Dj Wich řekl během, natáčení qwestionc. Dále song obsahuje, příběh jak to celé začalo, než jsem se dostal do qwestionc. Tenkrát během natáčení, jsme se dostali k debatě, na téma Marpo. Během natáčení, mi DJ Wich řekl, že je Marpo sračka, a nikdy by sním nespolupracoval. Pár let na to, jsem na YouTube viděl song, Kalime rap jak ocel, a ztohoto lze posoudit, že DJ Witch se, vozí rád na lidech co mají úspěch. Vše co Dj Wich dělá, je postaveno na tom, někomu lézt do zadku.
Co se týká Votviraku že jsem nedorazil tak soudím že to DJ Wich naplánoval pač před natáčením mi řekl že se na Votvirák mám vysrat, že on by to taky někam dotáhl rád.
Tohle je tak, kcelému ději videa asi všechno.
Tenhle song je, čistě diss track na Dj Wiche,
(O čem jsem se ještě mohl zmínit?), Že i vyhrožování je, silná stránka Dj Wiche.
Dj Wich ji, používá v případě že, lezení do zadku druhým nezabere. Dál se také zmínil, o tom, co si myslí o všech, těch raperech, v Dj Witch qwestionc, ale to už si nechám pro sebe.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.