Hip Hop Magazín

Hudba Novinky

MGK je v hledáčku dalšího člena D12! Bizarre vydal preview disstracku!

11.9.2018

MGK je v hledáčku dalšího člena D12! Bizarre vydal preview disstracku!

Všichni jsme velice dobře obeznámeni s beefem roku mezi legendou Eminemem a mladým chlapcem co si myslí, že je legenda – Machine Gun Kelly (MGK). Zatímco Eminem připravuje odpověď na skladbu „Rap Devil“, která je mířena proti němu, si další člen D12 brousí vidle. Bizarre na svém Instagram Live zveřejnil preview diss tracku na Kellyho osobnost! 

„I beat n***as/ I ain’t a vegan, I eat n***as/ Who the fuck got Bizarre involved?/ You know the crime will go unsolved/ Show some respect, aim at your neck/ Fuck a machine, I aim with a tech,“ he raps on the track. He later brought the track back to the track and revealed some more obvious shots. “Tell Marshall I got this/It’s been six months since I’ve seen my therapist/Anybody see Mr. Kelly leaving Ohio?/Believe me, I’m ready/Ready for war, ready to fight/Let me calm down ’cause I’m just too hype.”

Doufejme, že to „kavalír z Clevelandu“ ustojí a neuteče… Možná rovnou vydá i nějaký double diss track, jak to bude dále zatím nevíme, ale určitě se těšíme!

Preview si můžete poslechnout níže:

zdroj: hotnewhiphop.com


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.