Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Moja Reč míří na výlet do Ostravy! 29.04. buď u toho v klubu Fabric.

15.4.2022

Moja Reč míří na výlet do Ostravy! 29.04. buď u toho v klubu Fabric.

Je libo peklo ve smogovém ovzduší? 29.04. si udělej v kalendáři velký černý puntík a máš ho před očima! Do ostravského klubu Fabric zavítají legendy z Handlové. Moja Reč jde rozproudit krev všem návštěvníkům nově vzniklé akce Steel City Fest.

Zarytá trojice Delik, Supa a Jozef Engerer však není jediná co vám tento den zpříjemní. Line up je pestrý jako duha! Svojí shows zde předvedou i místní vlci a to jak stálice tak mladá krev. Na stagi se mihne COTIJE crew, která zde zároveň pokřtí svou novou desku TGMBC a mladík Popitszi.

Pouze u rapu však nezůstaneme! Pořadatelé nezapomínají ani na ostatní elementy… Za breakin zde nastoupí The Floor Kids Crew, za DJ´s je tady čtveřice jmen Kika, Fatte, G-Money, Reflux a graffiti přijde reprezentovat ProroK. (Zde ještě jména dodáme.)

Je vám tohle menu stále nemastné, neslané? Okeeej… Co takhle nový střih? Alessandro Barbershop GANG se hlásí do služby a není jediný. Prodej merche, tombola a spoustu doprovodného programu… Dovolená v práci je pro tebe nutnost. Absence se neomlouvá. Ps. Na facebookové události probíhá soutěž o volné vstupy.

▼ STEEL CITY FEST / Indoor Edition / 29.04.2022 ▼

https://www.facebook.com/events/984445289093404

Flayer by ArmoreD.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.