Hip Hop Magazín

Hudba

„Musíme jít dál.“ vzkazuje Shizzle a zpěvák Vincest

15.9.2021

„Musíme jít dál.“ vzkazuje Shizzle a zpěvák Vincest

Pražského rappera s přezdívkou Shizzle už jste si možná všimli v rámci uskupení ShizzleOrchestra. Před nedávnou dobou však začal tvořit i sám na vlastní pěst. Pár posledních měsíců byl nevídaně plodný a tak vydává již svůj 4. videosingl.

Tentokrát přichází s písní “Musíme jít dál”, do které si přizval po jejich úspěšné spolupráci na songu Potulná (od ShizzleOrchestra) zpěváka Vincesta, který studuje operní pěvectví ve Vídni. Ten se objevuje v refrénech a dodává tak skladbě něco, co se v našich tuzemských vodách jen tak neslyší. Také má na svědomí i part lesního rohu.

Jak už u Shizzla bývá zvykem, nebránil se výskytu živě nahraných nástrojů a tak je ve skladbě slyšet i příčná flétna, která vytváří po dobu celé kompozice tajemnou atmosféru a lesní roh podtrhující melodičnost refrénů.

O instrumentál a celkový kabát písně se postaral nadějný producent Abster, který se postaral i o mix. Skladbu poté zmasteroval zvukový inženýr z A2Z studia Filip Karlík. Ten nyní se Shizzlem dokončuje první debutovou desku.

Celkovou kinematografickou práci měl na starost František Plzák a tak můžeme sledovat 2 prolínající se dějové linky a dobře odvedenou práci, která si říká o pozornost.
    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.