Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Na začátku února se v Brně rozezní Hlasy Ulice

14.1.2020

Na začátku února se v Brně rozezní Hlasy Ulice

Na začátku února se v moravské metropoli Brně uskuteční výjimečná akce s názvem Hlasy Ulice. Hlavním lákadlem je bezesporu brněnský veterán ze zaniklého fenoménu Naše Věc a to MC Scissal doprovázený DJ Mirrorem, ovšem tím line-up rozhodně nekončí, bohatý program kontroluj na posteru níže. Hlasy Ulice vznikly kvůli začínajícím raperům, kteří se nemají kde prezentovat, nebo už působí na scéně delší dobu, ale moc se o nich neví. Hlasy Ulice dělají akce v underground stylu a snaží se vytvářet nové spolupráce a kontrakty mezi  rapery a producenty z různých labelů a crew ze všech konců CZ a SK scény. 

WeRa – srdce a mozek celého projektu Hlasy Ulice, organizátor všeho smyslu. Věnuje se taky beatmakingu a focení (hlavně na akcích)
Rowesdj – oldschool DJ z Břeclavi, co se věnuje samplování, beatmakingu a zvuku a spoluzakladatel celého projektu Hlasy Ulice. Jak nám prozradila WeRa: „Rowes to se mnou celé začal. Když po dlouhé době hrál v klubu Pilska, tak nás napadlo udělat si vlastní akci. Stará se o techniku a zvuk na akcích a je jeden z hlavních DJs naší scény a můj anděl strážný“.
MC  Hory, Kukin a Dj HoluP/(Valtická Strela) – Kukin je člověk který s rapem koketuje už bezmála deset let. Dával jen vždy přednost jinému z elementů Hip Hopu a i díky tomu nemáš moc šancí slyšet jeho věci(nahrávky) jinde než na koncertech. Spolupráci má například s Eztekem či Pasrem. MC Hory už od základky rapem povinný, rapuje za skupinu Valtická Strela a  jak říká jen tak s rapem  nepřestane.
DJ MMIRROR – Je hlavní brněnský DJ Hlasů ulice. Začal v r. 2002 v Praze se Skupinou Raplay, kde ho začali  nazývat ,,DJ Mirror Veřejný neznámý“ Pak přišel label Realita Doby. A později  brněnský label RCORDINACE (Azbest, Andro1d, JanNy, Pluto a Dj Mirror) a v neposlední řadě MC Scissal který s Recordinaci má několik společných chvilek. ,,Namočil mě do toho tehdy Dj Opia , který o tom ani nevěděl, dokud jsem mu to na záchodě v jednom klubu neřekl. A to tak že jsem ho prostě viděl skrečovat potom to mělo rychlý spád. Sehnal jsem si starou Teslu místo faderu jsem používal tlačítko phone, první desky od bráchy Skupina Swazaarm.“
Eztek – je znojemský MC a DJ působící na scéně od roku 2004. Na kontě má 3 promo nahrávky plus jedno EP s názvem ,,Věci se dějou“ z prosince 2017, které pokřtil  na legendární první akci Hlasy ulice v Břeclavi v klubu Piksla. Má také venku několik klipů, aktuální s názvem RAPLIVE představuje spolupráci s Azbestem z Recordinace labelu, Pasrem z Brno reprezent a Kukinem, budoucí legendou si ohlídej synku. Momentálně pracuje na debutovém albu které vyjde v průběhu letošního roku.
DJ KRAKEN – ,,TEAM 77 kopu asi tři roky a to díky Čihovi, kterej mě vzal do bandy Team77 (Promoteři z Brna) a díky němu sem si mohl poprvé zahrát na akci kterou jsme pořádali. První začátky byli asi o 11 let zpět, když jsme s bandou z keniku dali dohromady skupinu NASAITO, ale nic velkýho to nebylo spíš pro nás jen tak. Začínal jsem na gramce značky ikayama. Teď mám gramce Stanton a mixak TRAKTOR dje MIRRORA.
Sifóndva! – DžonAss 2x reprezentoval ČR v pětiboji rapu na světovém finále, a Professor Cass je krutý fajnšmejkr, který založil rapovyseznam.cz. Sifóndva! pořádali na severní moravě dva ročníky ‚nejen battle‘ tour RAW RAP pro vítězstvíchtivé MCs, kde vždy provázeli večer rapem, improvizací i vlastní tvorbou. Sifóndva! má na programu exhibici disciplín 5ti boje rapu END OF THE WEAK, protkány připravenými punchlines, nebo Vámi zvolenými tématy.  
Wonk je právě náš výherce EOW kvalifikace v Břeclavi na Cykloféře loni v řijnu. A pojede s celou bandou Hlasy Ulice soutěžit do Prahy o postup do  New Yourku. Wonk  dříve působil s crew Hektic crazy.

    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.