Hip Hop Magazín

Hudba Novinky

DJ Nadja opět zasahuje! Poslechni si její nový hit

30.6.2023

DJ Nadja opět zasahuje! Poslechni si její nový hit

DJ Nadja – pseudonym české rapperky, stand-up komičky, a jak ze jména vyplývá, také deejayky, skloňují čím dál častěji nejen redaktoři u nás na HipHopStage, ale také v jiných médiích. Se sobě vlastním smyslem pro humor a důvtipem vydává jednu hudební komedii za druhou.

Nyní DJ Nadja uvedla nový klip k čerstvé skladbě s názvem „Milfka“. Jak jistě každý ví, je to označení pro atraktivní ženy v pokročilém věku. Jak je rapperce blízké, i toto téma pojala velmi vtipně a sama se v klipu postavila do role ženy bojující s přibývajícími vrásky.

Jak je již pravidlem u klipů této talentované bavičky, i zde je video neotřelé, plné absurdních momentů, které vám vženou úsměv do tváře. Celé vzniklo v ateliéru před zeleným plátnem a skvěle si hraje s vizuálními metaforami.

Perfektně zapadajícím prvkem v hudebním aranžmá je houslový doprovod v podání Helen RockHousle. Jejich tón graduje až do samého závěru skladby a zněle podtrhují její melodii. 

Celkově vzato, „Milfka“ je další nečekaný počin, který se však nijak nevymyká z repertoáru DJ Nadji. Je plný vtipu a baví tak od začátku do konce.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.