Hip Hop Magazín

Móda

NEBOJTE SE VYSTOUPIT Z DAVU: ADIDAS ORIGINALS UVÁDÍ LUXUSNÍ KOLEKCI BLUE VERSION

22.9.2021

NEBOJTE SE VYSTOUPIT Z DAVU: ADIDAS ORIGINALS UVÁDÍ LUXUSNÍ KOLEKCI BLUE VERSION

Odlišit se, mít vlastní styl a být originální? Taková je nová kolekce adidas Originals Blue Version. Ta se vydává novou kreativní cestou, kdy i původní „teplákovka“ může být skvělý outfit na večer. Na první dojem zcela jasně vychází z designu archivních kousků adidas Originals, zároveň však vzdává hold bohatému dědictví značky – odvážně a stylově využívá luxusní materiály a nekonvenční střihy, které propojuje klasická a tradiční modrá barva adidas Originals.

 

 

Sportovní prvky se zde propojují s kreativním návrhářstvím. Kolekce Blue Version tak nejen vzdává hold minulosti, ale současně přenáší klasické designy do budoucnosti. Tato sezónní kolekce obsahuje řadu přetvořených ikonických a nadčasových kousků adidas Originals, které jsou samy o sobě synonymem pro sportovní historii značky, reinterpretují její estetický styl a jsou doplněny o současné detaily. Lokálně ji představují Zachy, Andrea Bezděková, Just Davit, Petra Mácová a Jamal.

 

 

Nestárnoucí model Beckenbauer Tracksuit přichází ve dvou jedinečných verzích v modrém stylu. Dámská část kolekce se vyznačuje oversize střihem ikonického topu v kombinaci se slim verzí klasických kalhot, oplývající upínacími detaily a výřezovými prvky. Pánská kolekce pak nabízí legendární tepláky a kalhoty s aktualizovanými střihy.

 

 

Prémiová kolekce Blue Version se pyšní nejen modely v ikonické modré barvě, ale třemi zcela černými modely. Dámský kus Asymmetric Track Top přehodnocuje klasický styl a je doplněn kalhotami Woven Adibreak Pants, vyrobenými z prvotřídní bavlněné látky v keprové vazbě se třemi saténovými pruhy. Pánská bunda Quality Jacket, detailně provedená verze klasické větrovky, nabízí dokonale vyladěné funkce a stylovou eleganci v doporučené kombinaci s prémiovou verzí modelu Firebird Track Pants. Pánské modely Seefeld Track Top a Track Pant mimoto přetvářejí nenapodobitelný design, který byl poprvé vytvořen pro elitní zimní sportovce sedmdesátých let.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.