Hip Hop Magazín

Párty

Nedělní Hip Hopová Open Air seance (23.06) na Střeleckém ostrově s legendami CZ/SK scény se blíží!

13.6.2019

Nedělní Hip Hopová Open Air seance (23.06) na Střeleckém ostrově s legendami CZ/SK scény se blíží!

V neděli 23. června proběhne na tom nejlepším místě v centru Prahy a to Střeleckém ostrově první z letošních dvou dílů Hip Hop Open Air, na kterém určitě nesmíte chybět.

Přijďte zavzpomínat na začátky českého hip hopu s legendárním Rytmusem, PSH, Indy & Wich+ LA4 a Pio Squad. Novou éru rapu poté budou reprezentovat stálice naší scény Maniak či Refew a za gramofony zde předvede svojí show také několika násobný CZ/SK DMC + IDA šampion DJ Flux. Mimo jiné se k nám taky přidá Lvcas Dope, který pokřtí své album Diamant společně s Egem a Čis-Tým.

Tento jedinečný open air bude mimo jiné spojen se skvělým jídlem v podání vybraných street foodů a pivem od sedmi skvělých lokálních minipivovarů. Těšit se můžete i na různé doprovodné aktivity jako módní přehlídka nové kolekce Fake Factory, Graffiti jam a chill out zóna s vodními dýmkami a výhledem na Vltavu.

V prodeji je již druhá vlna vstupenek, kde za férových 350Kč koupíte obyčejnou vstupenku, za 490Kč poté základní VIP s přístupem do #za5dvanáct VIP zóny a prvních 20 vyvolených si bude také moci zakoupit vstupenku na ULTRAVIP loď, která obsahuje 1,5h privátní plavbu s DJ Flux a excelentním rautem s all inclusive pitím. Ale pospěšte si vstupenky pomalu mizí!

► Facebook event 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.