Hip Hop Magazín

Móda

To nejlepší z kolekce Fearless Ones a první FlyEase Jordan přichází

24.10.2019

To nejlepší z kolekce Fearless Ones a první FlyEase Jordan přichází

Značka Jordan letos oslavuje sílu a vliv Air Jordan I novými interpretacemi a kolaboracemi v rámci kolekce Fearless Ones. Pilotním modelem této kolekce je AJI High FlyEase, bota, která zvýrazňuje symbolickou sílu AJI jako motor pro příběhy těch, kteří se ničeho nebojí. Odkazuje na komunity a kulturní leadery z celého světa, kteří dokáží inspirovat své okolí k tomu, aby dosahovali nových a nových možností a před ničím se nezastavili.

 

AIR JORDAN I FLYEASE

Air Jordan I je prvním modelem, který využívá Nike FlyEase technologii a přináší několik nových výhod, mezi které patří například i snadný nazouvací systém FlyEase na zip a pásek.

 

 

FEARLESS COMMUNITIES

Dámský model AJI High OG Fearless je doplněn rosegold pláty, zatímco High Zoom Fearless pracuje s technologií měnícího se barevného povrchu. Poslední model ze série Fearless Communities High OG Fearless odkazuje na kariérní dráhu Michaela Jordana a kombinuje barvy University Blue s Gym Red a původní barevná kombinace černé a zlaté je zachována v podobě okrasného okřídleného plátu po straně boty.

 

FEARLESS COLLABORATORS

Celkem šest unikátních kolaborací s kulturními leadery dnešní doby přináší modely s opravdovou duší. AJI Low React Fearless Ghetto Gastro je bota vytvořena ve spolupráci s kulinářským kolektivem Ghetto Gastro. Inspirací pro tento model bylo pohodlí, jednota a ulice New Yorku, kde se kříží design, umění a sebevědomí. Mezi další zajímavé kolaborace patří například model umělce Blue the Great, designérky Melody Ehsani nebo zakladatele CLOT, Edisona Chena.

 

FLIGHT REIMAGINED

Tři modely, které oslavují ikonické příběhy Michaela Jordana v novém světle a z jiného úhlu. První je podzimní barevná kombinace černé a oranžové, následuje model Retro High Bloodline, který pracuje s legendární barevnou kombinací černé a červené, a posledním modelem této řady je AJI „Come Fly With Me“. Ten je především poctou Jordan kampani z 90. let, jejímž sloganem byla věta „Who said man was not meant to fly?“.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.