Hip Hop Magazín

Hudba

Nejmladší člen Řezníkova ZNK labelu Astral One dokazuje, že i Slovensko má konečně adekvátního zástupce horrorcore rapu a vydává své druhé EP

28.12.2022

Nejmladší člen Řezníkova ZNK labelu Astral One dokazuje, že i Slovensko má konečně adekvátního zástupce horrorcore rapu a vydává své druhé EP

Řezník, Sodoma Gomora nebo Haades Pes a ZNK label je důkazem toho, že horrorcore rapu se v českých luzích a hájích daří. Nejnovější a nejmladší přírůstek ZNK stáje ASTRAL ONE je však ze Slovenska a už nějaký pátek dokazuje, že tento žánr kombinující rap, metal nebo grind a HC, lze kvalitně dělat i ve slovenštině. Aktuálně je na všech digitálních platformách k poslechu jeho nejnovější Dark Web EP (part 1), které aspiruje na to, že by mohlo dokázat to, že horrorcore rap si najde cestu k širšímu publiku i na Slovensku.

Astral One žije aktuálně v Praze a na poli rapu není rozhodně žádným benjamínkem, má za sebou začátky působení od roku 2009 pod svým již bývalým labelem Ortodox Underground, kde jako formace Manifest, později horrorcore grupa Alfa Sekta vydali bezpočet albumů, featů a sólo tracků. Později pak vydal sólo EP Prefix krv A Negatív (2016) načež se odmlčel, aby o pět let později vydal již pod hlavičkou úspěšného ZNK labelu debutové sólo album High Tech Low Life (2021) a nyní představuje světu první část série Dark Web EP (part 1).

To obsahuje 6 tracků, kde hostují producenti Evil Dope, Cetys a DJ Veritas, nahrávalo se včetně mixu a masteru v pražském A2Z Studiu, kde nahrávají i hvězdy jako Onyx, Lords Of The Underground nebo Snowgoons. EP se představuje animovaným videoklipem od grafika Loranta Bencze @lorantbencz na song Horror ako Perverzia. A jak název Dark Web EP (part 1) naznačuje, v plánu jsou další dvě části, na které se mohou v budoucnosti fans těšit.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.