Hip Hop Magazín

Móda

Nike spouští nákupní aplikaci Nike App v České republice

19.8.2019

Nike spouští nákupní aplikaci Nike App v České republice

 • Česká republika patří ode dneška mezi země, kde si uživatelé mohou dopřát ten nejnovější nákupní zážitek od společnosti Nike prostřednictvím mobilní aplikace Nike App.
 • Uživatelé dostanou prioritní přístup k novým produktům, tipům od nejlepších sportovců a pozvánkám na speciální akce. To vše zdarma v rámci členství v NikePlus.
 • Mezi nové funkce, které budou během letošního roku v aplikaci zprovozněny, patří i Nike Fit – nové skenovací rozhraní, které dokáže změřit tvar obou nohou, takže konečně budete znát přesné rozměry svých nohou. Díky tomu si budete moci vybrat tu nejvhodnější obuv, která vám dokonale padne.

 

Praha 15. srpna 2019 – Společnost Nike oznámila spuštění Nike App v České republice. Po velkém úspěchu ve Francii, Německu, Japonsku, Itálii, Nizozemsku, Španělsku, Velké Británii a USA uvádí na trh novou technologii v dalších třinácti zemích napříč Evropou. Aplikace nabízí nový zážitek z nakupování s celou řadou výhod pro členy NikePlus. Ať už se jedná o obsah od světových sportovců, exkluzivní pozvánky na akce, nebo přednostní přístup k novým produktům, jako je například novinka Joyride. Později v letošním roce budou v rámci aplikace představeny dvě nové funkce, které mají za cíl transformovat zážitek z nakupování jak digitálně, tak fyzicky v kamenné prodejně.

 

Mezi tyto revoluční funkce patří například Nike Fit. Jako první v oboru pomáhá toto nové technologické řešení najít perfektně padnoucí botu, a to za pomocí chytrého telefonu. Jde o kombinaci patentovaného skenovacího systému, datové vědy, strojírenství, umělé inteligence a propracovaných algoritmů. Režim hosta v aplikaci Nike navíc umožní uživatelům skenovat nohy svých přátel nebo rodiny, což je skvělé pro nákup dárků nebo pro rodiče, kteří potřebují koupit obuv svým dětem.

Nike Fit lze použít v domácím prostředí za pomoci fotoaparátu v telefonu nebo na prodejně. Na prodejnách se k měření využívá speciálně vyvinutá podložka, která obchodníkům umožní doporučit zákazníkovi tu nejvhodnější možnou obuv ze sortimentu Nike.

 

Aplikace Nike App at Retail (pro prodejny) je výsledkem celoročního výzkumu, který vyústil ve vytvoření dokonalého společníka pro členy NikePlus. Kombinující digitální i fyzická data, poskytuje personalizované služby zákazníkům, speciální produkty a doporučení, kdykoliv je při návštěvě prodejny Nike.

V Nike usilujeme o budování pevných vztahů se svými členy a zároveň mísíme zkušenosti fyzického i digitálního nákupního prostředí. Aplikace Nike přináší nový způsob nakupování a pomáhá fanouškům sblížit se se značkou více než kdy předtím. Díky této aplikaci jsou veškeré naše zkušenosti poskytovány milionům spotřebitelů už v dalších třinácti zemích Evropy*,“ říká Joris van Rooy, viceprezident a generální ředitel Nike Direct EMEA.

Aplikace Nike obsahuje níže uvedené funkce:

 • NIKEPLUS UNLOCKS: To nejlepší z Nike pro každého člena NikePlus. Boty, o kterých si myslíme, že byste je mohli chtít, pro vás rezervujeme ještě před dnem zahájením prodeje. Exkluzivní obchod s produkty, které jinde nenajdete. Osobní pozvánky na akce a události pro všechny členy.
 • BEHIND THE SCENES: Interní obsah přímo od největších světových atletů a návrhářů Nike.
 • YOUR PERSONAL STORE: Specializovaný obchod Nike přizpůsobený pouze a jen vám, včetně rychlého odbavení a dopravy zdarma.
 • RESERVED FOR YOU: Možnost zajistit, abyste měli vámi požadovaný produkt rezervován ve správné velikosti a aby vám tak neunikl.
 • RESTOCKS: Někdy se vyprodané produkty vracejí do skladu v malém množství. Uživatelé, kteří se je pokusili koupit v prvním kole, získávají prioritní přístup k nákupu nově naskladněných kusů.
 • EARLY ACCESS: Náhled nových a limitovaných produktů, které nelze najít na jiných kanálech Nike.
 • SPECIAL EVENTS: Pozvánky na exkluzivní zážitky a nakupování v obchodech po celém městě.
 • LATEST TRENDS: Tipy k jednotlivým sezonám, které obsahují rady od předních světových stylistů, a tipy, jak nosit vaše oblíbené produkty Nike.
 • BIRTHDAY PRESENT: Všichni členové, kteří získávají emailové novinky od Nike, dostanou na začátku svého narozeninového měsíce 25% slevu na sortiment v Nike App.

Nike App je dostupná pro uživatele iOS v Apple Store zde a pro uživatele Android v obchodě Google Play zde.

*Mezi zmíněných třináct zemí patří::

Belgie, Rakousko, Dánsko, Řecko, Lucembursko, Česká republika, Švédsko , Irsko, Polsko, Portugalsko, Maďarsko, Finsko and Slovinsko.


  Written by:  Leave a comment

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.