Hip Hop Magazín

Hudba

Nové soudní dokumenty odhalily jak Suge Knight vyhrožoval režisérovi filmu Straight Outta Compton

22.10.2017

Nové soudní dokumenty odhalily jak Suge Knight vyhrožoval režisérovi filmu Straight Outta Compton

Suge Knight, který aktuálně čeká na lednové rozhodnutí soudu o jeho obvinění z vraždy Terryho Cartera, kterého přejel svým autem během natáčení životopisného snímku o N.W.A. Straight Outta Compton, údajně vyhrožoval režisérovi tohoto snímku F. Gary Grayovi před jeho výpovědí u soudu.

Tyto informace unikly z přepisů soudního slyšení z únoru tohoto roku. Tyto přepisy ukázaly, že Suge Garymu několikrát telefonoval po té, co byl znepokojen zobrazením své osoby ve filmu Straight Outta Compton a zejména byl rozčílen, že nedostal žádnou finanční kompenzaci. Když na to Grey nereagoval, obdržel výhružnou textovku: „Uvidíme se ve vězení … máš děti stejně jako já tak si zahrajeme tvrdou hru“ a následovalo několik vulgárních a rasistických nadávek.

Podle nových detailů tyto výhrůžky Garym tak otřásly, že nedokázal ze strachu při dalším svědectví u soudu vypovídat na otázky v případu vraždy Terryho Cartera. „On byl tak vystrašený, že sem přišel a lhal pod přísahou“ dodává soudní zástupkyně Cynthia Barned. To vyústilo v další, v pořadí již třetí žalobu na adresu Suge Knighta, který krom této a vraždy Terryho Cartera čelí také obvinění z ozbrojené loupeže. Zda se Suge ještě někdy podívá na svobodu se dozvíme 8. ledna 2018.

Připomeň si kontroverzní životní příběh Suge Knighta v česky dabovaném dokumentu Tváří v tvář:

Drastické video z incidentu, kdy Suge Knight přejel Terryho Cartera a dalšího muže:


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.