Hip Hop Magazín

Soutěže

Nudí tě roušky? Co takhle vyhrát nákrčník + šálu s tématikou legendární crew Wu-Tang Clan?

17.10.2020

Nudí tě roušky? Co takhle vyhrát nákrčník + šálu s tématikou legendární crew Wu-Tang Clan?

Když už zakrývat ústa a nos, tak jedině ve stylu! Co takhle chránit své zdraví a zdraví ostatních lidí kolem s logem legendární kapely Wu-Tang Clan? Souhlasíš s námi? Pokud ano, dáváme ti možnost zkusit své štěstí v nové soutěži.

Do redakce nám David Grygárek známější pod pseudonymem IGA ART, který pracuje jako designer ve firmě na beton a ve svém volném čase se věnuje skateboardingu a umělecké činnosti, která je inspirována street artovou kulturou a hip hopem zaslal dva velmi zajímavé kousky své práce.

Jednou z nich je právě výše zmíněný nákrčník, který tě v nynější chvíli může zachránit před karanténou. Jako druhé překvapení je na stole pro vás připravená šála, kterou opět zdobí tématika ikonické crew Wu-Tang Clan. Chceš se chránit proti koronaviru a nebo na zimu vypadat cool? Máš právě možnost!

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Kdo ještě nemá svůj palec nahoře na facebookové stránce IGA ART ať tak učiní. Následně už pouze stačí dát nám do komentáře pod tento příspěvek na facebooku vědět, o co máte zájem. „Chci nákrčník“ nebo „Chci Šálu“… Soutěž končí 24.10.2020. Všem přejeme hodně štěstí.

Edit 25.10.2020: Výherci se stávají Jan Vitásek (Šála) a Denisa Lacková (Nákrčník). Poprosíme o zaslání adresy do zpráv. GRATULUJEME!

Šála

Nákrčník


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.