Hip Hop Magazín

Hudba Párty

Opak Dissu a Dvojlitrboyzz vyrážejí na společné turné

23.9.2019

Opak Dissu a Dvojlitrboyzz vyrážejí na společné turné

Dvě rapová uskupení, která se na české scéně svojí tvorbou vymykají, vyrážejí na turné. Opak Dissu a Dvojlitrboyzz navštíví v rámci koncertní šňůry, která potrvá od 21. 9. do konce listopadu, devět měst republiky. Zástupci obou rapových labelů představí na turné s názvem Ski Is The Limit 2019 svou aktuální tvorbu. Ve vybraných městech vystoupí společně se svými hosty. Mejdany v klubech doplní sety spřátelených DJs.

Dvojlitrboyzz aka Ca$hanova Bulhar, Icy L, Niky Lauda, DJ Klebold, Ggunja, Illja je skupina MCs, DJs a producentů ze všech koutů republiky, která se sešla v Praze. Zde začali společně tvořit originální a osobitý trapový zvuk, který podle jejich slov na české hudební scéně do té doby chyběl. Dvojlitrboyzz lze spíše než label nazvat kolektivem hudebních producentů a především rodinou. Jednotliví zástupci uskupení mají za sebou úspěšná vydání sólových alb.

Label Opak Dissu tvoří členové Asap Jarda, Don Chain, Blueraykoranthug, Yong Lvíše a DJ Casablanka. Ti se rozhodli jít opačným směrem než všichni ostatní a představují rap přesně opačně, než tomu velí klasické americké klišé, že hip hop je styl naleštěných limuzín, drahých domů a luxusu. Své posluchače berou na výlet na venkov či maloměsto. Jejich koncerty však provází nabitá energie a nejinak to bude na plánovaném turné. V roce 2016 vydali mixtape Opak Dissu Tape, kterým se pořádně uvedli na tuzemskou scénu.

Vstupenky na koncerty turné Ski Is The Limit lze kupovat v předprodeji v síti Goout nebo přímo v klubech. Partnerem akce je ledově namražený Jägermeister.Zastávky turné:

21.9. – Plzeň – klub Bílej medvěd
27.9. – Olomouc – Dream Club
12.10. – Liberec – Bunkr Club
18.10. – Opava – Tara Střelnice
26.10. – Brno – Kabinet Múz
8.11. – Telč – Mexx Club
16.11. – Příbram – Music Club Šachta
23.11. – České Budějovice – Komiks Club
30.11. – Praha – Fuchs2


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.