Hip Hop Magazín

Tanec

Petr Šafránek (Bboy Tas) rozšiřuje svůj repertoár. Je libo choreografii pro ploužák?

1.12.2019

Petr Šafránek (Bboy Tas) rozšiřuje svůj repertoár. Je libo choreografii pro ploužák?

O tom, že se cesty naší redakce a taneční skupiny The Floor Kids Crew kříží,  je z našich příspěvků zajisté znát. Bboying nám přirostl k srdci. Dokonce jsme absolvovali i hodinu tréningu pod vedením Petra Šafránka. Naštěstí zde s námi nebyla kamera. 

Od našeho tréningu však pojďme k věci… Dne 29.11.2019 v KD Zašová proběhla akce Rozsvícení vánočního stromu a právě Bboy Tas a.k.a. Petr Šafránek se zde vyšvihl v tom nejlepším světle.

Se svými žáky postavil vánoční choreografii s názvem Sám doma a věřte, že bylo na co se koukat. Celé vystoupení bylo zakončeno skvělým gestem a to darování růží náhodným divákům v publiku.

Další neočekávané překvapení však přišlo hned po sléze a to při pěveckém vystoupení žačky Sabiny Matulové, která zpívala píseň Snowman od známé zpěvačky jménem Sia. Žádný instrumentál, ale živý doprovod i s tanečním doplňkem v podání Barbory Kozákové a Standy Hollého.

Co všechny ve finále šokovalo, byl fakt že i duo na tento ploužák sfoukl výše zmíněný Petr Šafránek… Z bboyingu si na chvíli odskočil a vypadá to, že ani změna žánru ho nezastaví. Výsledek mluvil za vše.     Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.