Hip Hop Magazín

Hudba

Pio Squad se po 20 letech od své první desky vrací jako Jižní Pionýři a křtí 2LP na domácí půdě

19.12.2023

Pio Squad se po 20 letech od své první desky vrací jako Jižní Pionýři a křtí 2LP na domácí půdě

Řekne-li se Pio Squad nebo Jižní Pio, automaticky to znamená spojení s Jihlavou! A naopak. Dvojice Efko a Eurodel zanechala ve svém městě tak specifický otisk, že ho jen tak nikdo nevymaže. Kdo by to byl momentálně řekl, že od vydání jejich oficiální prvotiny uběhlo už 20 let.

Kdy jindy si tedy připomenout tuto zásadní desku než letos. Placku, která obsahuje tracky jako Pank 3:1, Tolik co říct nebo Hledáme lásku, a pod značkou Topičůf Salón vyšla na CD v roce 2003. Ježíšek tak vyslyšel prosby, dorazil letos o pár dní dříve a všem fanouškům i sběratelům nadělil album Three Stars na dvou vinylech v remasterované verzi od Gaexe, které Pio za účasti hostů pokřtí už 22. prosince v jihlavském prostoru Dirty Family.

Chybět nebudou ani ostřílení DJs Five, Arsen a Richard, kteří se na albu podíleli, no a kdo se těší na původní „punkrap“ nářez, bude potěšen, protože v rámci speciální show kombinující debut a nejnovější album Torzo se na tracklist dostane většina věcí právě z Three Stars LP.

K tomu všemu se uskuteční odpolední graffiti jam ve spolupráci s Molotow, občerstvení od Agnes.cz nebo taneční vystoupení skupiny Street Busters. Takže jak, vidíme se už tento pátek na vánočním večírku v Jihlavě?!

JÍŽNÍ PIO – THREE STARS – 20 LET

https://www.facebook.com/events/6904969109610850

PŘEDPRODEJ LÍSTKŮ 

https://www.smsticket.cz/vstupenky/40130-three-stars-20-let-od-vydani-repres-double-vinyl-koncert-dirty-family-jihlava


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.