Hip Hop Magazín

Hudba

„Pocházím ze tmy.“ hlásí Pluto v první vlaštovce z producentské desky Beat Around the World

21.6.2021

„Pocházím ze tmy.“ hlásí Pluto v první vlaštovce z producentské desky Beat Around the World

V podzemních prostorách, sklepeních, katakombách a na tmavých místech už se dneska ví že BACKDROP RECORDS chystá poměrně zajímavý projekt, producentské album s mezinárodní účastí Stray Side – Beat Around the World.

Několik týdnu zpátky jste mohli zaregistrovat podrobnější popis celého projektu a seznámení s tím co můžete očekávat. Vše bylo ovšem hodně obecné a mluvila spíš čísla, to vše se mění dnešním dnem, kdy z temnoty na světlo světa přichází úplně první počin v podobě klipu, ve kterém se předvede Pluto a který má na starost Honza Král, známý svojí prací na klipech pro AzBesta, Resta, Michajlova, Opiu, Saxe a další. Pluto zvolil jeden z těch čerstvějších, atmosférických a temnějších beatu, které Stray Side nabídnul a nechal se slyšitelně inspirovat atmosférou hudebního podkladu. Už název skladby napovídá že se můžete těšit na „temnotu“ jak po lyrické, tak po vizuální stránce.

Coming from Darkness (Pocházím ze tmy) je bonusovou skladbou a první vlaštovkou alba Beat Around the World, která se díky Plutově zápalu pro boj a profesionalitě všech zúčastněných dostává na světlo světa v těchto dnech. První vizuál k albu je opravdu vysoko nastavenou laťkou a diváka vezme do světa temnoty i světla.

První singl není jedinou účastí Pluta na albu, ten se předvede ještě v další Česko-Australské spolupráci spolu s legendou ze Sydney Mikoenem, kde se předvede i jeho scratchující parťák z Brna DJ Mirror.
    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.