Hip Hop Magazín

Novinky

Podezřelý z Tupacovy vraždy Keefe D najal na svou obhajobu nového právníka

21.1.2024

Podezřelý z Tupacovy vraždy Keefe D najal na svou obhajobu nového právníka

Neuzavřené a velmi smutné vyšetřování okolo smrti rappera Tupaca Shakura pokračuje. Ačkoliv jsme se během loňského roku dočkali zásadních změn a obvinění, stále nemáme výsledný verdikt. Je podle tebe údajný vrah a bývalý člen gangu Keefe D vinný? 

Tahanice, lži, manipulace, ovlivňování svědků, možné propuštění na kauci či změna právníka. Tyto všechny informace a mnohem více momentálně zdobí většinu médií. Ta nejčerstvější zpráva se týká právě onoho zastupování před soudem. 

Keefe D se totiž zbavil svých veřejných obhájců a najal nového právníka, který ho bude zastupovat v budoucím soudním procesu. Oznámení o nahrazení bylo podáno u soudu ve čtvrtek (18. ledna) a soud jej přijal v pátek den poté. 

Kdo nyní zastupuje bývalého vůdce gangu a obviněného vraha? Odpovědí je Carl Arnold, absolvent právnické fakulty Howardovy univerzity, který byl jmenován do žebříčku „National Trial Lawyers Top 100“ . Dokáže Keefe D s pomocí Carla očistit své jméno, nebo se naopak blíží objasnění jednoho z největších případů v historii? 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.