Hip Hop Magazín

Móda

Pokračující úspěšná spolupráce mezi Converse a A-COLD-WALL* představila svoji další kapitolu, jarní verzi basketbalové ikony Weapon

11.4.2024

Pokračující úspěšná spolupráce mezi Converse a A-COLD-WALL* představila svoji další kapitolu, jarní verzi basketbalové ikony Weapon

Oslava sportovního dědictví Converse. Tak by se dal shrnout nový Weapon model v podání ikonické značky A-COLD-WALL*.

V minulosti jsme se od ní pro Converse dočkali předělávek Chuck 70 a avantgardních siluet Geo Forma Boot, Sponge Crater a Aeon Active CX. Pro jaro 2024 si tato velmi úspěšná spolupráce připravila novinku v podobě nízké verze klasických basketbalových bot Weapon. Opět čerpá inspiraci z architektury a z možností, které nabízí inovativní materiály. Na první pohled tak vidíme hrátky s asymetrií a geometrickými tvary spolu s úmyslně opotřebovaným vzhledem.

Model Converse x A-COLD-WALL* Weapon Ox je vyroben z kombinace mačkavého nylonu a semiše v jednobarevném šedém provedení a s kontrastním červeným vnitřkem. Pata má geometrické detaily, dále má bota poloprůhlednou podrážkou a funkci rychlého šněrování, který si můžete nastavit na tři různé způsoby.

Součástí kolekce je i kapsulová limitka oblečení. Nejvýraznějším kusem je červená tepláková souprava. Větrovka je z mačkaného nylonu se saténovou úpravou, asymetrickými švy a reflexními detaily. Je oboustranná, jedna strana je v barvě Flint Grey a druhá v barvě Rust. Moderní a odvážný design doplňují kovové patentky a umožňují netradiční styling v obou barvách.

Celou kolekci objevíte na webu v odkazu.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.